تازه های سایت

پربازدیدها

15. مرداد 1397 - 11:03
سردار بوعلی: ما مراحل سخت را کنار می گذاریم، مگر اینکه به وعده الهی شک داشته باشیم ، مردم با بصیرت هستند و ضد انقلاب فکر می کرد با وارد آوردن شوک اقتصادی باعث از بین رفتن نظام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ اولین جشنواره مالک اشتر تجلیل از برترینهای بسیج شهرستان دنا با حضور فرمانده سپاه فتح استان و جمعی از بسیجیان شهرستان دنا در سالن شهید نجفی شهر سی سخت برگزار شد‌.

 

فرمانده سپاه ناحیه دنا در این آیین ضمن خوشامدگویی به حاضرین گفت: این همایش به منظور تجلیل از بسیجیان برتر و نمونه شهرستان دنا برگزار شده است.

سرهنگ ستوده روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت و افزود: خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند و باید با بصیرت بالا به رسالت خود ادامه دهند.

وی ادامه داد: گزارش عملکرد بسیج یعنی در مدت یک ساعت 8میلیون نفر برای حضور در سوریه اعلام آمادگی می کنند.

سرهنگ ستوده بیان کرد: در سال جاری با حضور معتمدین شهر سی سخت جلسات مختلف برگزار شد و در یکی از سالن های ورزشی در پاتاوه 20 ورزشکار ملی را تربیت کردیم، در بحث ساخت پروژه های محرومیت زدایی نیز برنامه های ویژه ای انجام شد.

وی اظهار کرد: حوزه های مقاومت ما محل حل مشکلات مردم است و کسی به آنجا مراجعه نکرده‌است که ناراضی باشد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا ادامه داد: جوان ترین نماز جمعه کشور در پاتاوه برگزار می شود که با حضور امام جمعه انقلابی آن باعث  افتخار برای استان شده است.

سرهنگ ستوده در ادامه افزود: کسانی که از انقلابی گری و انقلابی بودن بیرون آمده اند، لطفا از منصب های انقلابی بیرون آیند.

در ادامه امام جمعه شهر سی سخت به لزوم بصیرت افزایی در زمان کنونی اشاره کرد و گفت: اعتماد به آمریکا اعتماد به شیطان است و تجربه تلخ برجام نمونه اشکار آن است.

حجت الاسلام مصباح نژاد افزود: مدیران انقلابی و جهادی میتوانند باعث رونق و پیشرفت ایران شوند چرا که ایران 16درصدمنابع جهان و یک درصد جمعیت جهان را دراختیار دارد.

مصباح نژاد با بیان اینکه مدیران باید بسیجی وار به میدان آیند گفت: دیپلماسی ضعیف خارجی باعث شده است تا از بازار های اقتصادی کشور های اطراف دور بمانیم.

فرمانده سپاه فتح استان نیز در این همایش گفت: این همایش به نام مالک اشتر انتخاب شده است که به مصداق آن باید همانند مالک اشتر در خدمت اسلام و انقلاب باشیم.

سردار بوعلی با بیان اینکه حضور در بین مردم از ویژگی های بسیج است گفت: پرهیز از غرور و خود پسندی، مردم مداری و حق گرایی از بارزترین ویژگی های بسیجیان است.

فرمانده سپاه فتح استان افزود: بسیجیان باید ضرورت رازداری و استفاده از قدرت مشورت در‌کارها و اصول روابط اجتماعی را در نظر بگیرند.

وی با اشاره به شرایط کنونی گفت : هرچقدر در شرایط سخت قرار بگیرم چون انقلاب برحق است، از شرایط  سخت بیرون خواهیم آمد.

 

سردار بوعلی گفت: شاخ آمریکایی ها در کشورهای منطقه شکسته شد و این شرایطی که در منطقه بوجود آمده است نتیجه عصبانیت آنهاست‌ چرا که اقتدار آنها شکسته شد.

وی افزود: نیروهایی انقلابی ایران که در کشور های مسلمان همسایه حماسه آفریدند، قطعا در کشور خود می توانند باعث پیشرفت شوند و استفاده از آنها در مناصب موجب تغییر وضع کنونی می شود.

سردار بوعلی در ادامه گفت: ما این مراحل سخت را کنار می گذاریم، مگر اینکه به وعده الهی شک داشته باشیم ، مردم با بصیرت هستند و ضد انقلاب فکر می کرد با  وارد آوردن شوک اقتصادی باعث از بین رفتن نظام خواهد شد.

وی افزود: ما حاضریم به دولت کمک کنیم هرچند در زمینه های مختلف این کار را کردیم چون کشور و نظام را دوست داریم.

سردار بوعلی گفت: مردم از شرایط اقتصادی ناراضی هستند ولی اینگونه نیست که خواهان یک انسان فاسد و بیگانه باشند.

 

گفتنی است در پایان این همایش توسط فرمانده سپاه فتح استان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریتان دنا از خبرنگاران شهرستان دنا و برترین های بسیج در شهرستان دنا و همچنین امام جمعه سی سخت، تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس