تازه های سایت

17. شهريور 1397 - 11:22
تیم وشوو شهرستان دنا با شرکت در مسابقات قهرمانی کشور در تهران با کسب سه مدال طلا و 6 نقره و عنوان فنی ترین وشووکار کشو، افتخاری دیگر برای استان رقم زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ مربی وشووکاران اعزامی به مسابقات کشوری در گفتوگو با سفیردنا گفت: مسابقات قهرمانی ووشو کشور در تهران برگزار شد که با حضور وشووکاران برتر از سراسر استان های کشور در این تورنومنت همراه بود.

 

محمد لشکری افزود: این دوره از مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود که تیم وشووی شهر پاتاوه شهرستان دنا با اعزام 9 وشووکار در این مسابقات شرکت کرد.

 

لشکری عنوان کرد: در این مسابقات تیم وشووی اعزامی از شهرستان دنا 9 مدال کسب کردند که شامل سه مدال طلای آقایان علیرضا نصرت زاده، حسن اقبال نیک، محمد آذشین، و 6 مدال نقره آقایان سیروس آبسالان، رضا التیام پور، امید اقبال نسب، پژمان رخشان و ابوالفضل بالنده بود.

 

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات کشوری از سطح بالایی برخوردار بود، گفت: باوجود وشووکاران مطرح کشوری در این مسابقات که از امکانات بسیاری خوبی بهره بودند، یکی از وشووکاران تیم وشووی پاتاوه شهرستان دنا با سریع ترین ناک اووت کل دوران مسابقات در سه ثانیه اول، توانست به عنوان فنی ترین رزمی کار در سطح کشور شناخته شود که تحسین داوران را به همراه داشت.

 

مربی وشووکاران اعزامی به مسابقات کشوری به لزوم حمایت بیشتر مسوولین شهرستانی و استانی از تیم وشوو شهر پاتاوه اشاره کرد و گفت: اگر امکانات لازم برای این ورزشکاران فراهم شود می توان به کسب مقام در مسابقات برون مرزی نیز نایل شویم.

 

لشکری در پایان به حمایت سپاه شهرستان دنا از تیم وشووی پاتاوه اشاره کرد و گفت: سپاه ناحیه دنا همچون گذشته حمایت همه جانبه خود را در خصوص اعزام تیم وشووی این شهرستان به مسابقات کشور دریغ نکرده است که کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

تصاویری از افتخار آفرینی وشووکاران شهرستان دنا در مسابقات کشوری در استان تهران در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس