تازه های سایت

17. شهريور 1397 - 14:40
در راستای اجرای پروژه های محرومیت زدایی رزمایش خدمت؛
جهادگران سپاه شهرستان دنا کام خشکیده روستای" دشت رز" را سیراب کردند+تصاویر
فرمانده سپاه ناحیه دنا گفت: در راستای اجرای پروژه های محرومیت زدایی، جهادگران شهرستان دنا با حضور در روستای "دشت رز" از توابع بخش پاتاوه، اقدام به آبرسانی به 250 خانواری کردند که تا قبل از آن فقط دو ساعت در شبانه روز از آب آشامیدنی برخوردار بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا؛ فرمانده سپاه ناحیه دنا در خصوص اجرای پروژه های محرومیت زدایی به سفیردنا گفت: روستای دشت رز از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا بوده که در دامنه رشته کوه های دنا واقع شده است و دارای 250 خانوار و حدود 800نفر جمعیت است که از نعمت آب آشامیدنی به صورت تمام وقت بی بهره بوده اند.

 

سرهنگ پاسدار علی ستوده نیا عنوان کرد: با همکاری قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا و گروه جهادی بسیج سازندگی شهدای پاتاوه، پروژه آب آشامیدنی روستای دشت رز اجرا شد.

 

سرهنگ ستوده نیا افزود: این روستا از جمله روستاهایی است که نسبت به جمعیت خود بیشترین حضور در دفاع مقدس را داشته است و دارای یک شهید و 10 جانباز، 50 رزمنده و یک حانباز بالای 70درصد بوده که در طول 24 ساعت شبانه روز تنها به مدت دو ساعت آن هم از ساعت 9الی 11 صبح از آب آشامیدنی برخوردار بودند.

 

وی اظهار کرد: در راستای اجرای پروژه های محرومیت زدایی سپاه، مبلغ 10 میلیون تومان به این پروژه اختصاص داده شد که به همت گروه جهادی بسیج سازندگی شهدای پاتاوه، پس از خردیداری لوله مورد نیاز و کانال کشی از چشمه ای موسوم به "آب کوچک" که در پنج کیلومتری روستا قرار دارد، آب آشامیدنی مورد نیاز این روستا تأمین شد.

 

تصاویری از اقدام جهادی جهادگران سپاه شهرستان دنا در خصوص آبرسانی به روستا دشت رز در زیر آمده است:

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس