تازه های سایت

18. شهريور 1397 - 14:40
www.safiredena.ir
پیام تسلیت فرمانده سپاه شهرستان دنا به ماسبت فرارسیدن ماه محرم؛
لزوم شناخت کامل مداحان از واقعه کربلا/رسالت هیئت های مذهبی تربیت حماسی نسل های انقلاب است
فرمانده سپاه شهرستان دنا در آستانه فرارسیدن ماه محرم پیام تسلیتی صادر کرد و گفت: هیئت های مذهبی باید قرارگاهی بزرگ جهت تربیت حماسی نسل های انقلاب و نماد تجمع فکری و عاطفی بر محور مکتب سیدالشهدا باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا در پیامی فرارسیدن ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر را تسلیت گفت و به اهیمیت و حساسیت کار هیئت های مذهبی اشاره کرد.

 

متن این پیام در زیر آمده است:

 

هیأت مذهبی نماد تجمع فکری و عاطفی برمحور سیدالشهداست  و در آن شور حسینی باید جهت دار باشد، اگر اینگونه نباشد اشک می ریزیم و برای مردم هم نگرانیم اما احتکار می کنیم، اشک می ریزیم اما امر به معروف و نهی از منکر نمی کنیم، اشک می ریزیم اما ضد اسلام حرکت می کنیم و نیروی نفوذی دشمن هستیم.!

 

هیأت حسینی باید سیاسی باشد و در هیئتی که مبارزه با ظلم و ستم مطرح نباشد، امر به معروف نباشد، بصیرت دهی و بصیرت افزایی نباشد، در آن هیئت شیعه انگلیسی (لندنی) به منبر می رود، چراکه امام(ره) فرمودند: "دین اسلام یک دین سیاسی است، همه چیزش سیاسی است حتی عبادتش، والله اسلام تمامش سیاسی است".

 

حزب اللهی باید نعره سیاسی بزند تا دشمن را برهاند و بترساند، رسالت مهم ما داشتن هیئت های انقلابی هست، فرصت ماه محرم در تقوینم شیعه بخصوص در بین ایرانیان فرصت طلایی است که باید در جهت کادرسازی انقلاب و پرورش نیروهای طراز اول انقلاب از آن استفاده کرد چرا که همه هیئت ها حول محور حب اهل بیت سر و سامان می گیرند.

 

هیئت ها باید قرارگاهی بزرگ جهت انجام تربیت حماسی بر روی نسل های انقلاب بوده و هیئت انقلابی باید محور جریان سازی در بستر نظام و شکل دهنده دولت اسلامی باشد.

 

هیئت امام حسین(ع) هیئتی است که وقتی از آن خارج شدیم دریابیم که به فهم ما، به عشق مابه اهل بیت و به بصیرت ما افزوده شده باشد.

 

ماجرای عاشورا و امام حسین(ع) وجدان تاریخ را بیدار کرد، نباید اجازه داد در دنیای ظلم و جور وجدانهای بیدار، خفته شوند و لازمه این امر شناخت کافی مداحان از واقعه کربلا و شهدای دشت کربلا، عرفه امام حسین(ع)، مسیر حرکت کاروان، روز عاشور، غدیر و سقیفه است تا بتوان آن از به نسل جوان که تشنه این حقایق اند منتقل کنند.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس