تازه های سایت

24. شهريور 1397 - 11:49
شهردار سی سخت دلیل توقف پروژه تعریض ورودی شهر سی سخت را کمبود قیر عنوان کرد و گفت: تمام مراحل زیرسازی این پروژه به پایان رسیده است ولی به دلیل عدم ارائه قیر توسط کارخانه، آسفالت آن نیمه کاره مانده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا؛ شهردار شهر سی سخت در گفتگو با سفیردنا گفت: پروژه تعریض ورودی شهر سی سخت که دنباله پروژه بزرگ چهارخطه کردن محور یاسوج به سی سخت است، مراحل زیر سازی آن در موعد مقرر و پیشبینی شده به پایان رسیده است.

 

محمدحسینی به دلیل توقف این پروژه اشاره کرد و گفت: با توجه به توریسیتی بودن شهر سی سخت و حضور مسافران در این شهر، این پروژه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است که مراحل زیرساری آن صورت گرفته است و اکنون در مرحله آخر یعنی آسفالت ریزی قرار دارد.

 

 

وی افزود: به دلیل عدم توزیع قیر توسط کارخانه های تولید کننده، همه پروژه های شهرداری که در مرحله آسفالت قرار دارند نیمه کاره باقی مانده است.

 

 

شهردار سی سخت به نیمه کاره ماندن آسفالت خیابان قلم یا  جاده ورودی روستاهای تل سیاه، کوخدا، دهنو و سرمور اشاره کرد و گفت: به دلیل تردد بالا در این جاده و نامطلوب بودن وضعیت آن، پروژه آسفالت این جاده دسترسی در دستور کار شهرداری قرار گرفت و مرحله اول زیرسازی آن  که شامل قیر ریزی اولیه بوده نیز صورت گرفت ولی به دلیل عدم وجود قیر مورد نیاز جهت آسفالت ریزی، این پروژه نیز نیمه کاره مانده است.

 

انتهای پیام/د

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس