تازه های سایت

1. مهر 1397 - 15:58
استفاده از آب شرب به منظور حفاری های آب و فاضلاب شهری در منطقه "سیل بند" شهر سی سخت موجب کمبود آب آشامیدنی شده و نارضایتی شهروندان را به دنبال داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ حفاری های شرکت آب و فاضلاب شهری به منظور اتصال فاضلاب خانگی به شبکه تصفیه خانه بزرگ سی سخت مدت هاست در سی سخت شروع شده است که با سرعت قابل قبولی در حال انجام است.

 

یکی از مناطق شهر سی سخت که در حال اتصال انشعابات فاضلاب خانگی به تصفیه خانه است، "سیل بند" بوده که استفاده پیمانکار از شرب در آن منطقه موجب کم آب شده و نارضایتی شهروندان را به همراه داشته است.

 

 

مدیر آبفای شهری سی سخت در این خصوص گفت: هر پیمانکار قیل از شروع کار امتیاز موقت آب دریافت می کند در صورتی که معمولا پیشنهاد می دهیم با تانکر آب سیار این کار را انجام دهند.

 

وحید نوروزی با بیا اینکه پیمانکار مربوطه مرتکب تخلف شده است گفت: با وجود سرعت بالای پیمانکار در وضعیت گرانی حاکم بر بازار، به دلیل استفاده از آب شرب مصرفی شهروندان و عدم اخذ مجوز موقت، مرتکب خلاف شده است و بلافاصله پس از مطلع شدن ماموران آبفای شهری جلوی آن گرفته و برای او پرونده قضایی تشکیل شده است.

 

 

نوروزی با اشاره به اینکه همه در استفاده از آب شرب و امتیاز آن یکسان هستند گفت: ما حتی برای آب مصرفی اداره آب و فاضلای شهری نیز مجوز گرفته ایم و کنتور نصب کرده ایم و هرکسی بدون اخذ مجور اقدام به استفاده  از آب شرب کند مرتکب تخلف شده است و با او برخورد قضایی صورت می گیرد.

 

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس