تازه های سایت

5. مهر 1397 - 13:09
اعتراض کامیون داران در برخی از نقاط کشور موجب خبرساز شدن آن در سطح کشور شده است که مسوولان مربوطه کهگیلویه وبویراحمد از برطرف شدن مشکل آنان در سطح استان خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ رانندگان کامیون در برخی نقاط کشور نسبت به مسائلی مانند بیمه تکمیلی، گران شدن عوارض و لوازم یدکی و ثابت ماندن نرخ کرایه ها اعتراض داشتند که در هفته ها و روزهای اخیر مسئولان در تلاش هستند تا بتوانند این مشکلات را برطرف کنند و نقشه کسانی که قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند نیز نقش بر آب شود.

 

در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز مسئولان مربوطه در تلاش هستند تا با فراهم کردن امکانات و مورد نیاز کامیون دارانان و رفع مطالبات آن ها، به این قضیه سروسامان دهند.

 

مدیرکل صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با سفیردنا نسبت به برطرف کردن مشکلات کامیون داران و برآورده کردن مطالبات آنان نیز تامین لاستیک کامیون اشاره کرد و گفت: موضوع حل مشکلات کامیون داران باید از سوی مراجع خاص و مربوطه از جمله اداره حمل و نقل حل و فصل شود.

 

داریوش دیودیده با بیان اینکه این نهاد در زمینه مأموریت های محوله خود در زمینه کامیون داران کوتاهی نخواهد کرد و با جدیت در پی رفع مشکلات آنان است، بیان کرد: یکی از مطالبات کامیون داران تأمین لاستیک کامیون های آنان بود که باید گفت لاستیک مورد نیاز وارد استان شده است و عاملین موبوطه در حال توزیع به رانندگان دارای حواله هستند.

 

مدیرکل صنعت،معدن وتجارت استان ادامه داد: سازمان صنعت، معدن و تجارت تنها موضوع تامین لاستیک کامیون ها را برعهده دارد و در خصوص بیمه و سایر موارد آنان وظایفی بر عهده ندارد.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز در گفتگو با سفیردنا گفت: در حال حاضر مشکلی در خصوص کامیون داران در سطح کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد.

 

 علی خوان پایه بیان کرد: کامیون داردان در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ گونه اعتصابی نداشته اند و  از لحاظ قطعات و نرخ کرایه نیز اقدامات لازم انجام شده است.

 

 وی افزود: مشکل بیمه ای کامیون داران استان نیز تا حدی حل شده است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد و در استان هیچ گونه مشکلی وجود نداشته است.

 

با توجه به اقداماتی که در سطح کشور و نیز در استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است امید میرود که مشکلات کامیون داران به زودی به نقطه صفر برسد و دغدغه این افراد به پایان برسد.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس