تازه های سایت

7. مهر 1397 - 22:25
خیابان قلم شهر سی سخت مسیر ارتباط پنج روستای تولید کنند عمده سیب بوده و دارای حجم تردد بالایی است که پس از چندین سال انتظار زیر سازی و آسفالت آن در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا ؛ شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا شهری توریستی و شناخته شده در جنوب کشور است که مقصد گردشگران و مسافران از خارج و داخل کشور است.

تبدیل شدن به شهر پایلوت گردشگری مستلزم توجه به زیر ساخت ها و مبلمان شهری و زیباسازی خیابان ها و معابر است.

یکی از خیابان های شهر سی سخت که در ورودی شهر قرار دارد و محل تردد بسیاری از شهروند و ‌روستانشینان است، خیابان ”قلم“ بوده که روزانه اتومبیل های حمل میوه و خودروهای شخصی و مسافرین زیادی از آن تردد می کنند.

این خیابان مدت ها از وضعیت خوبی برخورد نبوده و پر از چاله و چوله و گودال های بوده که به خودرو ها آسیب زده و تردد را با مشکل مواجه می کند.

پس از گذشت چندین سال از بلاتکلیف ماندن خیابان قلم، اکنون برای دومین بار قیر ریزی شده است و در انتظار آسفالت است.

شهردار سی سخت در گفتگو با سفیردنا گفت: قیر ریزی خیابان قلم و مسیر ورودی شهر سی سخت که تعریض شده است، انجام شده و در مرحله آسفالت ریزی است.

به دلیل قرار گرفتن در فصل برداشت سیب در شهر سی سخت و روستاهای اطراف آن بخصوص در روستاها علی آباد، اقبال آباد، کوخدان، سرمور و دهنو که خیابان قلم محل تردد آنهاست، توجه به زیرسازی و آسفالت این خیابان امری محل تلقی شده و رضایت روستانشینان را به همراه دارد.
 

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس