تازه های سایت

10. مهر 1397 - 19:41
باوجود هشدارهای فراوان در خصوص گودال بزرگ حفر شده در بلوار امام خمینی(ره) شهر سی سخت همچنان شاهد آن هستیم که مسوولان هیچ گونه اقدامی در این خصوص انجام نداده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ شهر سی سخت همانگونه که بر همگان آشکار است، شهری توریستی و گردشگر پذیر بوده که سالیانه و در تمام فصول پذیرای مسافران است، از این رو توجه به مبلمان و زیباسازی شهر امری مهم و موثر تلقی می شود.

 

 

پس از اعلام نارضایتی شهروندان و اولیاء از وجود گودال بزرگ در بلوار مرکزی شهر سی سخت که  در مسیر تردد دانش آموزان قرار دارد، و انتشار خبری از سوی این پایگاه (خبر را اینجا بخوانید) مبنی بر" گودال مرگ در کمین شهروندان و گردشگران شهر سی سخت/شهردار سی سخت: بودجه کافی نداریم! "، همچنان شاهد این هستیم که این حفاری نیمه کاره مانده است و هیچ اقدامی برای ایمن سازی آن نشده است.

 

 

 

بلوار امام خمینی(ره) شهر سی سخت در مرکز شهر واقع شده و بزرگترین بلوار این شهر محسوب می شود به گونه ای که مسافران زیادی در این بلوار سرسبز و پر از درخت به استراحت و فراغت می نشینند، از طرفی این بلوار محل رفت و آمد و عبور و مرور دانش آموزان زیادی در مقاطع مختلف است، با این وجود، گودال بزرگی چند سالی است که در این بلوار جا خوش کرده است و به نظر می رسد مسوولان شهر هیچ برنامه ای برای آن ندارند.

 

 

 

باوجود هشدارهای فراوان در خصوص گودال بزرگ رها شده در این بلوار و خطراتی که دانش آموزان و مسافران این شهر را تهدید می کند، همچنان شاهد آن هستیم که مسوولان هیچ گونه اقدامی در این خصوص انجام نمی دهند.

 

 

 

شهردار سی سخت در این خصوص گفت: این خاک برداری به دلیل احداث سرویس بهداشتی عمومی جهت رفاه حال شهروندان و مسافران بوده است که به دلیل کمبود اعتبار راکد مانده است.

 

 

 

محمد حسینی افزود: سرویس بهداشتی که در مجاورت این گودال وجود دارد، غیر قابل استفاده بوده به همین دلیل اقدام به ایجاد سرویس بهداشتی جدید کرده ایم که نمیه کاره مانده است و مننظر تامین اعتیار هستیم.

 

 

اکنون این سوال مطرح است که چرا با گذشت چند سال از نمیه کاره رها ماندن این پروژه، هیچ گونه حفاظ و یا علایم هشدار دهنده ای در اطراف این گودال ایجاد نشده است و جان شهروندان و مسافران در معرض خطر قرار گرفته است؟

 

انتهای پیام/د

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس