تازه های سایت

پربازدیدها

2. آبان 1397 - 12:10
مسعودی بیان کرد: تعداد اندکی از روستائیان هنوز اقدام به خرید سوخت نکرده اند که سازمان تعاون روستایی و امور عشایر باید در این خصوص اقدام کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ مدیرعامل شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با سفیردنا با اعلام اینکه هیچ گونه مشکلی در توزیع سوخت در بین روستائیان وجود ندارد گفت: هم نفت کش و هم فراورده به اندازه کافی وجود دارد، خوشبختانه نسبت به سال های گذشته جاده های مواصلاتی استان روز به روز بهتر شده و هم وضعیت گازکشی در سطح روستاها بیشتر شده است و این طبیعی است که نفت رسانی در سطح استان سال به سال کمتر شود.

 

 

 

لطف اله مسعودی افزود: در مهرماه 97 نسبت به سال گذشته یک درصد ذخیره سازی سوخت در کل استان داشته ایم و چون عاملین نفت روستاها و عشایر زیرمجموعه اداره کل تعاون روستایی و اداره کل امور عشایر استان است، لزا از آنها درخواست کردیم که چند ماه قبل از شروع فصل سرما اقدام به تامین نفت سفید مورد نیاز خود کنند که روستانشینان با مشکلی مواجه نشوند.

 

 

 

مسعودی بیان کرد: تعداد اندکی از روستائیان هنوز اقدام به خرید سوخت نکرده اند که سازمان تعاون روستایی و امور عشایر باید در این خصوص اقدام کند، مثلا برخی از روستاهای اطراف شهرستان لنده هنوز اقدام به خرید فراورده نکرده اند در صورتیکه برخی از روستاها بیش یک محموله فراورده دریافت کرده اند.

 

 

 

 

وی گفت: توزیع کالابرگ در بین روستائیان در سال گذشته به خوبی صورت گرفت و می توانند با آن به راحتی نفت موردنیاز خود را خریداری کنند و ما در کمترین زمان ممکن حتی همان روز نسبت به ارسال فراوده اقدام خواهیم کرد.

 

 

 

مدیرعامل شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر نحوه دریافت کالابرگ گفت: سال گذشته روستائیان ثبت نام کرده اند و کالابرگ آنها  نیز تحویل داده شد به گونه ای که به اضای هر کالابرگ خانوارهای یک تا چهار نفر 220 لیترو خانوار های چهار نفر به بالا 440 لیتر نفت سفید تحویل داده خواهد شد.

 

 

 

مسعودی افزود: در موارد استثنا خانوار هایی که کالابرگ ثبت نام نکرده اند و آن را دریافت نکرده اند می توانند به تعاونی های مربوطه مراجعه کنند و در این خصوص  اقدام کنند.

 

 

 

وی درخصوص تامین نفیت سفید کارگاه های تولیدی گفت: باتوجه به دستورالعمل وزارت نفت، آن دسته از کارگاه های تولیدی که از نفت سفید برای سوخت خود استفاده می کنند باید در سایت "تجارت آسان" ثبت نام و درخواست سوخت می کنند و پس از تائید شرکت گاز مبنی بر اینکه امکان گازرسانی به این کارگاه وجود ندارد، این درخواست به شرکت نفت ارجاع داده می شود و حواله خود را دریافت می کنند و میزان سهمه آن را همان سازمانی که کارگاه مربوطه زیر نظر آن است تعیین می کند.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس