تازه های سایت

پربازدیدها

13. آبان 1397 - 23:46
خطیب جمعه شهر سی سخت گفت: حالا رئیس جمهور آمریکا که 13آبان تماشایی را از رسانه ها نگاه می کند می فهمد که تمام نقشه هایش نقش بر آب شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛

حجت الاسلام مصباح نژاد خطیب جمعه شهر سی سخت در سخنرانی روز 13آبان سی سخت گفت: تعدادی از دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 با شهامت و شجاعت، سفارت آمریکا را که لانه جاسوسی آنها بود را تسخیر کردند و نیرو های آن را با خفت و خواری دستگیر و اسناد و مدارک مهمی را کشف کردند.

وی گفت: اگر آن اسناد به دست ملت ایران می رسید خیلی از توطئه ها در نطفه خفه می شد و خیلی از جاسوسان ماهیت آنها فاش می شد‌، بسیاری از اسناد را دانشجویان خط امام احیا کردند و سازمان حفط اسناد ایران آنها را به چاپ رسانده است.

خطیب جمعه سی سخت افزود: ما به دنبال سلطه نیستم و سلطه را از هیچ کشوری نمی پذیریم، جمهوری اسلامی ایران سعادت انسان در کل جامعه بشری را حق همه مردم می داند و در عین خودداری از دخالت در امور داخلی کشور های دیگر، از حقوق مظلومان و انسان های زیر ستم در هر کشور حمایت می کند.

حجت الاسلام مصباح نژاد گفت: عزت و اقتدار ایران را حاکمان بی لیاقت دهه های گذشته پایمال کردند.

وی‌گفت: آمریکا چون در این مملکت منافع فراوان داشت و انقلاب اسلامی در بهمن 57پایان دهنده سلطه آن بود، از آن پس شروع به دشمن با ایران کردند ودانشجویان فهیم ما فهمیدند که آمریکا قصد مسامحه و خیر خواهی ایران را ندارد.

مصباح نژاد عنوان کرد: آنها اولین اقدامی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی انجام دادند این بود که تلاش کردند امنیت را از ایران بگیرند با اختلافات قومی و قبیله ای و گروهک های منافق و تجزیه پذیر این کار را انجام دادند‌ که با شکست مواجه شدند، دومین حرکت آمریکایی های در دشمنی آشکار، طراحی کودتا و حمله های نظامی بود.

وی به سومین دشمنی آشکار آمریکا علیه ایران تحت عنوان تجهیز و حمایت از صدام در مقابل ایران اشاره کرد و گفت: چهارمین فشار آمریکا تحریم های اقتصادی و مالی بود که از سال 1980 تا کنون بر ایران اعمال کرده است.

امام جمعه سی سخت گفت: حمایت از گروه های تروریستی و معاندان جمهوری اسلامی ایران از دیگر اقدامات خصمانه آمریکا بود ، به گونه ای که هر قوم و قبیله ای که با این نظام مخالف بود را اجیر می کرد و بر علیه ایران می شوراند و ایجاد گروهک های تروریسی داعش، النصره، بوکوحرام  از این قبیل بوده است.

وی گفت: حمله به هواپیمای مسافربری با 300سرنشین در سال1367 از دیگر دشمنی های آشکار امریکاست، مخالفت با توسعه فناوری و انتقال انرژی و خروج یک طرفه از برجام که صدمات زیادی به اقتصاد ما وارد کرد از دیگر دشمنی های امریکاست، به این دلایل است که ما می گوییم مرگ بر آمریکا.

مصباح نژاد گفت: آنها چهل سال در برابر ایران توطئه کردند و دشمنی های فراوان داشتند اما روزگار افول آمریکا فرا رسیده است، مردم ایران بهترین مردمند، جوانان و دانش آموزان باید توجه کنند که سرنوشت و مقدرات این کشور در دست شماست.

وی افزود: امروز دشمنان ما در نقطه ضعف هستند، و شکست استراتژی در عراق و افغانستان نشانه ضعف انهاست، ما از لحاظ قدرت نرم افزاری، فرهنگ، اتحاد و اعتقاد راسخ دست برتر را داریم.

خطیب جمعه شهر سی سخت در پایان گفت: حالا رئیس جمهور آمریکا که 13آبان تماشایی را از رسانه ها نگاه می کند می فهمد که تمام نقشه هایش نقش بر آب شده است.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس