تازه های سایت

21. آبان 1397 - 17:00
تیر برق خبر ساز واقع در روستای تل سیاه سی سخت که در وضعیت خطر آفرین برای روستانشین قرار دارد در انتظار تصمیمات رئیس شرکت توزیع برق شهرستان دنا است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ شهر سی سخت در 35کیلومتری مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد قرار دارد که در اطراف آن روستاهای زیادی با جمعیت های متفاوت وجود دارد‌.

 

یکی از روستاهای شهرستان دنا که در دو کیلومتری شهر سی سخت قرار دارد روستای تل سیاه(علی آباد) است که به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای بکر و حاصلخیز و تولید انواع میوه سردسیری به این نام مشهور شده است.

 

 

اتفاق جالب که دراین روستا توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است وجود تیر برق چوبی و غیراستاندارد است که به وسیله یک تیر برق دیگر نگهداری شده است و هر لحظه مترصد بروز حادثه و برق گرفتگی برای اهای این روستا است.

 

 

تیر برق خبر ساز واقع در روستای تل سیاه سی سخت که در وضعیت خطر آفرین برای روستانشین قرار دارد در انتظار تصمیمات رئیس شرکت توزیع برق شهرستان دنا است.

 

 

این تیر برق که مدت زیادی است در این حالت قرار دارد سوژه خبری بسیاری از رسانه ها شده و پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا در این خصوص با رئیس شرکت توزیع برق شهرستان دنا گفتگو کرده است.

 

 

رئیس شرکت توزیع برق شهرستان دنا گفت: بهسازی روشنایی ههای روستاهای حومه سی سخت و همچنین تعویض این تیر برق ذکر شده در دستور کار شرکت توزیع برق شهرستان دنا قرار گرفته است.

 

 

یوسف آبسالان افزود: روشنایی معابر و برخی جاده های روستاها مشکل دارد که به دلیل کمبود تجهیزات تا کنون بهسازی آن صورت نگرفته است ولی به زودی این روشنایی ها بهسازی می شود.

 

 

وی عنوان کرد: پس از درخواست های فراوان با مرکز استان به منظور تخصیص تجهیزات به شهرستان دنا، بهسازی و تعویض تیر برق واقع در روستای تل سیاه در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

آبسالان افزود: چند ماه قبل بیناد مسکن زیرسازی و تعریض جاده در این نقطه را انجام داده و پایه برق جدید را جایگذاری کرده است که و تعویض آن در برنامه قرار گرفته است.

 

 

گفتنی است برخی معابر و خیابان های روستاهای اطراف سی سخت مشکلاتی دارد که که به دلیل نبود تجهیزات در شرکت توزیع برق شهرستان دنا همچنان در تاریکی مطلق به سر می برند.

انتهای پیام/د

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس