تازه های سایت

24. آبان 1397 - 16:58
باتوجه به انتشار خبر جنجالی نمای چندصدمیلیونی اداره حمل و نقل جاده استان در رسانه ها و واکنش شهروندان، معاون عمرانی استاندار به این موضوع ورود و توضیحاتی را بیان کرد.

به نگزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ باتوجه به انتشار خبر نمای چندصد میلیونی اداره حمل و نقل جاده استان در رسانه ها و واکنش شهروندان، (خبر را اینجا بخوانید)معاون عمرانی استاندار به این موضوع ورود و توضیحاتی را بیان کرد.

 

 

طبق شواهد عینی مدتی است که اداره ی راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تصمیم به تغییر نمای ساختمان خود کرده است که با هزینه ای چند صد میلیونی همراه بوده و این موضوع سبب نارضایتی بسیاری از مردم شده است.

 

 

عزیز فیلی گفت: پس از ورود به موضوع تغییر نمای ساختمان اداره حمل و نقل مشخص شد که هزینه آن از محل اعتبارات کشور این سازمان بوده است و هیچ گونه بودجه جداگانه به آن اختصاص نیافته است.

 

 

وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم، تغییر نمای این ساختمان غیر ضروری تلقی شده و تذکرات کتبی به اداره مربوطه داده شده است.

 

 

معاون عمرانی استاندار افزود: همچنین به این اداره اعلام شده است که اگر ظرف مدت زمان معین این کار را به اتمام نرسانند نیز با آنها برخورد جدی صورت می گیرد.

 

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس