تازه های سایت

3. آذر 1397 - 11:33
نماینده مردم بویر احمد و دنا در نماز جمعه شهر پاتاوه در خصوص پتروشیمی بویراحمد گفت: این پروژه مهم و حیاتی است و فرقی نمیکند سرمایه گذار چه کسی باشد در هر صورت باید انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ نماینده مردم بویر احمد و دنا در نماز جمعه شهر پاتاوه در خصوص اشتغال گفت: در دولت و نظام جمهموری اسلامی هدف گذاری هایی برای اشتغال جوانان وجود دارد و مفهوم از اشتغال تنها شغل های پشت میزی و دولتی نیست، در بحث مشاغل تولید و کارآفرینی به اندازه کافی وام و تسهیلات وجود دارد و آمادگی هرگونه حمایت لازم را داریم.

 

غلام محمد زارعی گفت: در هنگام افتتاح کارخانه سیمان مارگون تنها فکر من اشتغال حاصله از ایجاد این کارخانه بود که اکنون شاهد آن هستیم که 400 خانوار از آن بهره مندن هستند.

 

وی با اشاره به اینکه موضوع پتروشیمی به عنوان یک مقوله مهم و حیاتی و عملی در این منطقه مطرح است، گفت: بدون توجه به حواشی موجود، پتروشی به عنوان یک سرمایه عظیم در این منطقه باید اجرا شود که مجوزهای لازم را دریافت کرده ایم و هر شخص و هر سرمایه گذاری از هرجایی که باشد میتواند در این خصوص اقدام کند و ما این پروژه عظیم را در کنار این منابع نفت و گازی که داریم اجرا می کنیم.

 

زارعی افزود: هفته گذشته از وزارت نفت مجوز سرمایه گذاری در حوزه گاز واقع در میدان گازی مختار را با سرمایه 500 میلیون یور دریافت کرده ایم که صرفا برای سرمایه گذاری نبود بلکه به منظور ایجاد اشتغال است که بسیار ضرورت دارد.

 

وی عنوان کرد: به دلیل حجم بالای کار و پروژه ها، حتی فرصت گزارش دهی نداریم و فعالیت های صورت گرفته در میدان خود گویای حجم بالای کار است.

 

انتهای پیام/د

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس