تازه های سایت

3. آذر 1397 - 14:26
روز گذشته در شروع مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در زنجان، زیبایی هنرهای فردی و قدرت تکنیکی دختران رزمی کار استان چشم مسولان و ناظران مسابقات را متوجه خود کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ بانوان رزمی کار کهگیلویه و بویراحمدی در رقابت های سنگین موتای در زنجان خوش درخشیدند.

 

رئیس هیت ورزش های رزمی استان با اعلام این خبر گفت: روز گذشته در شروع مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در زنجان، زیبایی هنرهای فردی و قدرت تکنیکی دختران رزمی کار استان چشم مسولان و ناظران مسابقات را متوجه خود کرده بود.

 

مسلم حسینیان افزود: حضور بدون باخت تمامی فایترهایی که دیروز و امروز وارد رینگ شده بودند، و راهیابی به دور یک چهارم مسابقات و شکست نمایندگان استانهایی که چندین سال پیراهن تیم ملی این وزن ها را بر تن داشتند، توسط ورزشکاران خوش تکنیک کهگیلویه وبویراحمدی از رویدادهای شگفت آور این مسابقات بوده.

 

وی عنوان کرد: با وجود برخی ناملایمت هایی که قبل از اعزام این تیم صورت گرفته بود و همچنین کارشکنی های افرادی که دل خوشی از کسب این مقام های افتخار آمیز برای استان نداشتند، این نتایج آزمایش خوبی بود تا بتوان براحتی به ظرفیت فوق العاده ی رزمی کاران هییت رزمی استان و محرومیت این قشر ورزشی پی برد.

 

حسینیان افزود: حمایت های متولیان مرتبط در استان نظیر جنب علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان، همچنین حمایت فوق العاده وی و هییت رزمی استان از این تیم کارگشا بوده به گونه ای که سایر مسوولان می توانند کمر همت ببندند تا در راستای ارتقای ورزش استان و تقویت این استعدادهای محروم هییت رزمی گام بردارند و زبان خیر بگشایند.

 

تصاویری از درخشش بانوان رزمی کار کهگیلویه و بویراحمدی در رقابت های سنگین موتای زنجان در زیر امده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس