تازه های سایت

6. آذر 1397 - 20:07
با حضور پژوهشگران و اندیشمندان سراسر کشور برگزار شد؛
همایش ملی "نماز، سلامت جسم و جان" در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج+ تصاویر
برای اولین بار در کشور همایش ملی "نماز، سلامت جسم و جان، سیری در سیره و فرهنگ رضوی " با حضور پژوهشگران و اندیشمندان سراسر کشور در تاریخ ششم و هفتم آذر ماه در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ برای اولین بار در کشور همایش  ملی "نماز، سلامت جسم و جان، سیری در سیره و فرهنگ رضوی " با حضور پژوهشگران و اندیشمندان سراسر کشور در تاریخ ششم و هفتم آذر ماه در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حال برگزاری است.

 

دکتر محمد جواد فرحبخش عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان، مدیر گروه معارف این دانشگاه و دبیر اجرایی این همایش گفت: استان  کهگیلویه وبویراحمد میزبان همایش برزگ و بی نظیری است که در کشور نمونه بوده چرا که 900 نفر از پژوشهگران، اندیشمندان و علاقه مندان عرصه فرهنگ و دین است.

 

 

دکتر  فرحبخش افزود: در این این رخداد بزرگ، تعداد 203 مقاله را دریافت کرده ایم که پژوهشگران و محققان به دبیرخانه همایش ارسال کرده بودند، که 25 تای آن به صورت سخنرانی به مخاطبان ارئه خواهد شد و در مجموع 85 مقاله برتر را از این بین در کتابچه ای تحت عنوان چکیده مقالات همایش نماز سلامت جسم و جان به چاپ خواهد رسید.

 

 

وی عنوان کرد: در اسفندماه سال جاری همایش بین المللی "طب در فرهنگ رضوی" با هدف پیاده سازی آموزه های دینی در زندگی مردم، را در برنامه خواهیم داشته به گونه ای که به الگوی فرهنگی برای سابر استان های تبدیل شویم.

 

 

دبیر اجرایی این همایش گفت: با کلیه متولیان استانی و کشوری تفاهم نامه هایی را منعقد کرده ایم که تا شاهد بالندگی در عرصه معنویت دین تعلیم و تربیت در امور مذهبی و معنوی در همه محیط های جامعه باشیم.

 

 تصاویری از این همایش بزرگ در زیر آمده است:

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس