تازه های سایت

8. آذر 1397 - 9:37
افت ولتاژ شدید در منطقه شهرک امام حسین(ع) یاسوج موجب بروز مشکلات فراوان برای ساکنین آن شده که مدیر برق شهرستان بویراحمد از رفع مانع یک درخت توسط شهرداری و احداث شبکه برق جدید در این منطفه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ شهرک امام حسین(ع) در شهر یاسوج با وجود نزدیکی به شهر از بسیاری از امکانات رفاهی محروم است و گاهی اوقات مشاهده می شود از امکانات اولیه نیز بی نصیب مانده اند.

 

ساکنین شهرک امام حسین(ع) در رسانه های مختلف از افت ولتاژ برق ایجاد شده اعلام نارضایتی کرده و خواهان پیگیری مسوولان امر در این خصوص شده اند.

 

این ساکنین گفته اند که مدت شش ماه است این افت ولتاژها باعث قطع و وصلی های فراوان و آسیب های جدی به وسایل های برقی خانه خود شده و خساراتی را به آنها وارد کرده است.

 

 

رئیس اداره برق بویراحمد در این خصوص گفت: طرح اجرای شبکه برق جدید در شهرک امام حسین(ع) یاسوج ریخته شده است ولی یک اصله درخت مربوط به شهرداری در محل مورد نظر مانع اجرای کار است که طی هماهنگی های صورت گرفته و عنوان شدن این موضوع در جلسه شورای اداری، دوشنبه هفته آینده پس از رفع مانع شهرداری، این شبکه جدید در این منطقع احداث می شود.

 

اسماعیل یوسفی افزود: با اجرای این شبکه جدید، کسری برق در شهرک امام حسین(ع)برطرف خواهد شد و افت ولتاژهای موجود از بین خواهد رفت.

 

انتهای پیام/د

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس