تازه های سایت

پربازدیدها

24. آذر 1397 - 14:00
آب و فاضلاب شهری دنا که خود را "ژاندارم دنا" معرفی کرده است از پس چند ترکیدگی ساده لوله و هدرروی آب در سطح شهر سی سخت بر نمی آید و این موضوع باعث شده است که در بین سایر ادارات شهرستان عملکرد ضعیفی از خود نشان دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ چندین مرتبه موضوع هدر روی آب و شکست لوله ها و جاری شدن آب در سطح خیابان های سی سخت از سوی این رسانه وسایر رسانه های خبری شهرستان دنا، به منظور حل مشکل و جلوگیری از هدرری آب انغکاس داده شده ولی متاسفانه مسوولان مربوطه یا پشت گوش انداخته و اهمیت نداده اند و یا این اقدام را از سوی رسانه های شهرستان مغرضانه خوانده و آن را به عناون خصومت شخصی تعبیر کرده اند.

 

هدف رسانه ایجاد ارتباط بین شهروندان و مسوولان و بیان مشکلات و معضلات شهر به دست اندرکاران و مسوولان آن شهر بوده که بعضا دیده می شود این رسالت رسانه ها توسط برخی از مسوولان مغرضانه خوانده می شود.

 

به عنوان مثال؛ گوشزد کردن هدر روی آب به مسوولان که مسئله بسیار مهمی به شمار می رود، آیا یک مسئله شخصی بود و یا مغرضانه است که مسوول مربوطه صراحتا اعلام می کند رسانه های شهرستان مغرضانه عمل می کند؟

 

اعلام برنامه های یک مسوول در تریبون عمومی اگرچه امر پسندیده ای است ولی در این خصوص یک فرار رو به جلو محسوب می شود، چرا که اعلام نارضایتی شهروندان از هدرروی آب و عدم پیگیری از سوی آبفای شهری دال بر این موضوع است.

 

یکی از هدر روی های آشکار آب در بلوار ورودی شهر سی سخت بوده که در این فصل سرما یخ زدگی آب های سطحی آن موجب بروز تصادفات و خسارت هایی برای شهروندا شده است، که چندین مرتبه از سوی این رسانه منتشر شده است ولی آنچه از شواهد بر می آید بی توجهی آشکار مسوولان این اداره نسبت به این موضوع است.

 

گفتی است، موضوع جمع آوری کنتور آب شهروندان سی سختی که به هر دلیلی انشعاب فاضلاب خورد را به شبکه تصفیه خانه متصل نکرده اند، گرو کشی آشکار آبفای شهری به شمار می آید و به دور از قانون بوده که نارضایتی مردم را به همراه داشته است، در همین خصوص سفیردنا قصد دارد به میان شهروندان رفته و جزئیات بیشتری را از زبان مردمی که قربانی این گروکشی آبفای شهری شده اند منتشر کند.

 

در زیر تصاویری از هدر روی آب در بلوار ورودی شهر سی سخت مشاهده می کنید که باعث یخ زدگی آبهای سطحی و بروز خسارت شده است:

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

ده بار تا حالا همین کندن و نتونستن درستش کنن.خودشم ژاندار معرفی میکنه. پیییییییه
سلام.درود بر سفیردنا که حرف دل مردم رو میزنه.
صبح زاگرس