تازه های سایت

پربازدیدها

25. آذر 1397 - 21:39
شکست لوله ها و هدرروی آب در کوچه های شهر سی سخت موجب نگرانی شهروندان شده بود که با اقدام ماموران آب و فاضلاب شهری دنا در حال تعمیر و بهسازی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ شکست لوله ها و هدرروی آب در کوچه های شهر سی سخت موجب نگرانی شهروندان شده بود که با اقدام ماموران آب و فاضلاب شهری دنا در حال تعمیر و بهسازی است.

 

پس از پیگیری های فراوان سفیردنا به منظور جلوگیری از هدرروی آب و بهسازی لوله های قدیمی، به خصوص در بلوار ورودی شهر سی سخت که موجبات نگرانی شهروندان شده بود(خبر را اینجا بخوانید)، ظهر امروز ماموران آبفای شهری دنا اقدام به تعمیر و مرمت آن کرده و از هدر روی آب جلوگیری کردند.

 

طبق گفته ماموران آبفای شهری چندیدن مورد شکست لوله و هدرروی آب در سطح شهر سی سخت اتفاق افتاده بود که به نوبت آنها را مرمت کردند.

 

گفتنی است به دلیل استفاده و بکار گیری فشار شکن در خطوط لوله های زیرزمینی آب، شکست لوله ها بیش از پیش در مناطقی از شهر سی سخت رخ می دهد که آبفای شهری دنا با وجود کمبود نیرو اقدام به بهسازی آنها می کند.

 

با توجه به رسالت خبری، در هرنقطه ای از شهر سی سخت که هدرروی آب رخ دهد، این پایگاه خبری بدون غرض ورزی آن را به گوش مسوولان مربوطه رسانده تا با قدام به موقع و مناسب آنها موجبات رضایت شهروندان را پدید آورد.

 

تصاویری از مرمت و بازسازی لوله های شکسته و هدرروی آب واقع در بلوار ورودی شهر سی سخت در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس