تازه های سایت

پربازدیدها

3. دى 1397 - 16:46
در راستای حفاظت و صیانت از حریم و بستر منابع آب، با شناسایی بموقع مامورین گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان دنا و با همکاری مامورین انتظامی فرد متجاوز به حریم رودخانه دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ رییس اداره منابع آب شهرستان دنا در گفتگو با سفیردنا گفت: در راستای حفاظت و صیانت از حریم و بستر منابع آب، با شناسایی بموقع مامورین گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان دنا و با همکاری مامورین انتظامی در شهرستان دنا، فرد متخلف دستگیر شد.

 

 

محسن ظهیرنژاد با اعلام این خبر افزود: این فرد متصرف در محدوده رودخانه ماربر( روستای کتا) شهرستان دنا اقدام به تجاوز به حریم رودخانه به منظور کشاورزی و زراعت کرده بوده که به همراه یک دستگاه لودر و راننده لودر بازداشت شد.

 

 

ظهیرنژاد ضمن تشکر از دادستان محترم شهرستان دنا  و همکاری ویژه وی، از مامورین انتظامی نیز تقدیر کرد و گفت: بستر رودخانه ها جزئی از منابع ملی بوده و متعلق به تمامی احاد جامعه است.

 

 

 

وی حفاظت و صیانت از حریم و بستر رودخانه ها را وظیفه تمامی افراد جامعه دانست و اعلام کرد: هرگونه دخل و تصرف در محدوده حریم و بستر موجب افزایش خسارت ناشی از سیلاب می شود و این خسارات برای افرادی که حریم و بستر را رعایت نمی نمایند بمراتب بیشتر خواهد بود .

 

 

رییس اداره منابع آب شهرستان دنا با اشاره به وسعت و پراکندگی رودخانه ها و منابع آبی و حجم گسترگی حوزه کاری منابع آب در سطح شهرستان گفت: با وجود برخی مشکلات از جمله کمبود نیرو و کمبود گروه های گشت و بازرسی و عدم وجود امکانات مناسب، همکاری بیش از پیش کشاورزان دهیاران و تمامی ذینفعان حاشیه رودخانه ها را خواستار هستیم، همچنین  خواستار گزارش بموقع تخلفات به اداره منابع آب جهت پیشگیری و جلوگیری بموقع از تخلفات نیز هستیم.

انتهای پیام/د

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس