تازه های سایت

پربازدیدها

3. دى 1397 - 17:47
اردوهای جهادی کارشناسان مجرب حوزه کشاورزی در خصوص آموزش و محرومیت زدایی با محوریت اقتصاد مقاومتی در قالب طرح بسیج همگام با کشاورز در روستاهای محروم شهرستان دنا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ اردوهای جهادی کارشناسان مجرب حوزه کشاورزی در خصوص آموزش و محرومیت زدایی با محوریت اقتصاد مقاومتی در قالب طرح بسیج همگام با کشاورز در روستاهای محروم شهرستان دنا برگزار شد.

 

 

مسئول کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی دنا با اعلام این خبر گفت: : با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای از بین بردن فقر و‌محرومیت، اردوی جهادی تخصصی کشاورزی یک روزه ی کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان دنا در روستای توت نده برگزار شد.

 

 

خیرالله صابری هدف از اجرای این اردوی جهادی را آموزش و محرومیت زدایی با محوریت اقتصاد مقاومتی در قالب طرح بسیج همگام با کشاورز در روستاهای محروم عنوان کرد و افزود: با توجه به خط و مشی این سازمان جهت تامین امنیت غذایی و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی، این اردو با حضور  ۹ نفر از بهترین کارشناسان کانون بسیج مهندسین کشاورزی دنا اجرا شد.

 

 

وی گفت: این اردو با سه هدف آموزش و ترویج روش های نوین کشاورزی و تغییر الگوی کشت در منطقه، آموزش کشت زعفران به صورت علمی و عملی، بررسی مشکلات و محدویت های کشاورزان و دام داران روستای توت نده با ایجاد سه تیم تخصصی گیاهپزشکی و کشت های نوین، زراعت و باغبانی، دام و طیور و شلات.

 

 

صابری اضافه کرد: اردوی جهادی کارشناسان کشاورزی وابسته به کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان دنا با در نظر گرفتن سه هدف اصلی خود در سراسر نقاط شهرستان دنا برگزار خواهد شد و از همه کارشناسان دلسوز و مجرب در سطح استان جهت پیشبرد هر چه بهتر این اهداف دعوت به همکاری می شود.

 

 

تصاویری از حضور جاهدگران بسیج مهندسین کشاورزی دنا در روستای توت نده و سایر نقاط محروم شهرستان دنا در زیر آمده است:

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس