تازه های سایت

پربازدیدها

13. دى 1397 - 12:29
امهال تسهیلات کشاورزی برای کشاورزان خسارت دیده شهرستان دنا به مدت 3 سال، به موضوع مهمی در بین شهروندان سی سختی و روستاهای اطراف آن تبدیل شده است که رئیس بانک کشاورزی سی سخت در این خصوص شفاف سازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ تعدادی از شهروندان سی سختی طی تماس تلفنی با این پایگاه خبری نگرانی خود را از عدم اجرای طرح امهال تسهیلات کشاورزی برای کشاورزان خسارت دیده شهرستان دنا به مدت 3 سال ابراز کردند و خواستار پیگیری سفیردنا در خصوص این موضوع از مراجع مربوطه شدند.

 

 

گفتنی است صبح امروز تعدادی از متقاضیان امهال تسهیلات کشاورزی که کشاورزان شهر سی سخت و حومه آن هستند به بانک کشاورزی مراجعه کرده و در عین ناباوری با سد بزرگی به نام "کمبود اعتبار" مواجه شده اند، در صورتی که به قول متقاضیان برای برخورداری از این طرح باید به بانک مراجعه کنند!.

 

 

امهال تسهیلات کشاورزی برای کشاورزان خسارت دیده شهرستان دنا به مدت 3 سال، به موضوع مهمی در بین شهروندان سی سختی و روستاهای اطراف آن تبدیل شده است که رئیس بانک کشاورزی سی سخت در این خصوص شفاف سازی کرد.

 

 

سی سختی رئیس شعبه مرکزی بانک کشاورزی شهرستان دنا با تاکید به اینکه اعمال این بند به محض ایجاد سیستمی برای بانک کشاورزی قابل اجرا می باشد گفت:کشاورزان شهرستان دنا می توانند طی هفته آینده و پس از اعلام زمان، با مراجعه به شعبه مرکزی بانک کشاورزی این شهرستان واقع در شهر سی سخت ضمن اطلاع دقیق از مزایای این بند،در صورتی که تسهیلات دریافتی آنها جزء زیر بخش کشاورزی باشد با توجه به مفاد این بند بانک کشاورزی اقدام کنند.

 

وی در پایان گفت:از آنجا که اعتبار اختصاص داده شده به این بند محدود می باشد انتظار می رود کشاورزان شهرستان دنا جهت تعیین تکلیف وضعیت تسهیلات خود به شعبه مربوطه مراجعه کنند.

 

با توجه ابهام شهروندان، این پایگاه خبری به منظور روشن شدن موضوع گفتگویی با رئیس بانک کشاورزی سی سخت ترتیب داده است.

 

 

 

رئیس بانک کشاورزی سی سخت افزود: جزئیات کامل این طرح و مقدار اعتبار آن در هفته آینده منتشر خواهد شد.

 

وی عنوان کرد: تا چند روز پیش ما با مشتریان تماس می گرفتیم که مدارک خود را آماده کنند و به محض اطلاع به بانک مراجعه کنند چون مصوبه دولت اینچنین بوده، و حتی بنر این طرح را در بانک نصب کریم ولی کشاورزان می توانند طی هفته آینده به صورت کامل از جزئیات این طرح مطلع شوند و اقدام کنند.

 

سیسختی ضمن تشکر از شکیبایی کشاورزان افزود: طی عفته آینده به صورت رسمی این موضوع اعلام می شود که این طرح به چه گروهی و تا چه سقفی به افراد تعلق می گیرد.

انتهای پیام/

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس