تازه های سایت

پربازدیدها

16. دى 1397 - 10:26
مرادیان با تاکید بر اینکه پایه های پل کُلو بسیار مستحکم و ایمن است، گفت: به جد پیگیری احداث پل بزرگ هستیم و مردم هیچ گونه نگرانی از بابت پل کُلو نداشته باشند چرا که در سال جاری ایمن سازی شده است و به راحتی تردد خودروها بر روی آن انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ به دنبال انتشار خبر (امنیت پایین تنها پل ارتباطی شهر سی سخت با مرکز استان/"پل کُلو" دیگر توان ایستادن ندارد+تصاویر)، رئیس اداره راه و شهرسازی دنا واکنش نشان داده و توضیحاتی را عنوان کرده است.

 

 

رئیس اداره راه و شهرسازی در خصوص امنیت پل ارتباطی شهر سی سخت با مرکز استان موسوم به "پل کلو" گفت: این پل هیچ گونه مشکلی ندارد و در سال جاری قریب به 200 میلیون تومان صرف ایمن سازی و مقاوم سازی آن شده است که شهروندان در ایمنی باشند.

 

 

مرادیان با اشاره به توجه ویژه راه و شهرسازی دنا به ایمن سازی جاده ها گفت: تلاش و انرژی ما برای احداث پل بزرگ سی سخت بکار گرفته شده است و نمی شود همزمان هم به دنبال تخصیص بودجه و اعتبار و تلاش برای پل بزرگ بود و هم برای تعریض پل کلو اقدام کرد.

 

 

وی با تاکید بر اینکه پایه های پل کلو بسیار مستحکم و ایمن است، گفت: به جد پیگیری احداث پل بزرگ هستیم و مردم هیچ گونه نگرانی از بابت پل کلو نداشته باشند چرا که در سال جاری ایمن سازی شده است و به راحتی تردد خودروها بر روی آن انجام می شود.

 

 

مرادیان با بیان اینکه با روی گشاده از انتقادهای سازنده استقبال می کنیم گفت: انتقاد باید منصفانه و به گونه ای باشد که منجربه حرکت روبه جلو دستگاه ها شود.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی  دنا گفت: حساسیت زیادی بر روی پل های ارتباطی حتی در روستاها داریم و ضرورت احداث این پل بزرگ بر کسی پوشیده نیست، و پل موجود نیز از امنیت خوبی برخوردار است ولی پل بزرگ نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

 

 

مرادیان با بیان اینکه هر اقدامی و هر هزینه ای لازم باشد انجام می دهم که منجربه کلنگ زنی و احداث این پل بزرگ شود، گفت : امیدوارم با پیگیری های انجام شده در سال جاری عملیات کلنگ زنی و تجهیز کارگاه صورت گیرد.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس