تازه های سایت

19. دى 1397 - 13:14
مردم شهرستان دنا همچنین عنوان کرده اند: انتشار این خبر از سوی این رسانه چیزی به جز تخریب شخصیت حقیقی و حقوقی فرماندار دنا نبوده و هدف آن بازی با افکار عمومی و زیر سوال بردن اقدامات و فعالیت های اولین فرماندار زن استان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا؛ محمد حسین حسن زاده - برخی از رسانه های کهگیلویه وبویراحمد که اهداف خاصی را دنبال می کنند در روز گذشته موجی از شایعات در خصوص تغییر فرماندار دنا که به عنوان اولین فرماندار زن استان و به عنوان سرپرست فرمانداری دنا مشغول است، به راه انداخته است و به شایعاتی در خصوص بازگذشت فرماندار اسبق دنا به این سمت دامن زده اند.

 

 

اما پشت پرده این موج سواری رسانه ای چیست؟ اهداف واقعی برخی از رسانه ها که از دامن زدن به این موضوع سود می برند کدام است؟

 

 

بازخورد این خبر موجب واکنش هایی از سوی  مردم شهرستان دنا در فضای مجازی سطح استان شده است، به گونه ای که مردم سی سخت و پاتاوه در حمایت از فرماندر دنا بیانه ای صادر کرده و در کامنت های مختلف از خانم صداقت و عملکرد وی حمایت کرده اند.

 

 

مردم شهرستان دنا همچنین عنوان کرده اند: انتشار این خبر از سوی این رسانه چیزی به جز تخریب شخصیت حقیقی و حقوقی فرماندار دنا نبوده و هدف آن بازی با افکار عمومی و زیر سوال بردن اقدامات و فعالیت های اولین فرماندار زن استان بوده است.

 

 

برخی دیگر از کاربران فضای مجازی شهرستان دنا خطاب به رسانه منتشر کنند این خبر، گفته اند: قلم رسانه شما یکسویه به قاضی رفته است و با انتشار یک خبر با تیتر مبهم "فرماندار دنا تغییر می کند"، عملکرد سرکار خانم نادیا صداقت، سرپرست فعلی فرمانداری دنا را مورد نقد ناعادلانه و یکسویه قرار داده است، که به دنبال آن بیانه ای صاد کرده اند و از عملکرد خانم صداقت که حکم سرپرستی فرمانداری دنا را دارد، حمایت کرده اند.

 

 

گفتنی است به دنبال این خبر جمعی از اهالی این شهرستان بیانه ای صادر کرده و در آن به اهم اقدامات خانم صداقت اشاده کرده و گفته اند: از ابتدای انتصاب وی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دنا بهترین و مهمترین اقدامات در حوزه عمرانی صورت گرفته است که در کنار این اقدامات، تلاش برای اخذ اعتبارات لازم جهت ساخت و تکمیل پروژه ها به منظور پیشرفت همه جانبه شهرستان دنا خلاصه می شود.

 

 

کاربران مجازی شهرستان دنا در برخی دیگر از شبکه های اجتماعی و کانال های شهرستانی و استانی اینگونه گفته اند: به دور از عدالت است که با وجود این همه اقدامات متعدد آنهم در کمترین بازه زمانی، اینگونه بانویی را مورد نقد ناعادلانه قرار دهیم وکارنامه مدیریتی وی را ضعیف خطاب کنیم چرا که مردم فهیم و فرهنگی شهرستان دنا خود می بینند و می دانند که این بانوی فرماندار چگونه با دستان خالی (وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور) سکان فرمانداری دنا را در دست گرفته و هدایت می کند.

 

 

برخی دیگر از کاربران گفته اند: همه می دانند که خانم صداقت همچون سایر مدیران تا پایان وقت اداری در محل کار خود حضور دارد و خارج از تایم اداری نیز با حضور در روستاها جهت رفع مطالبات مردم روستانشین دنا تلاش می کند.

 

 

همه می بینند که نادیا صداقت فارغ از هرگونه سیاست زدگی و جناح بازی تنها برای رفع مطالبات مهم شهرستان و مردم دنا تلاش می کند، او نه رسانه ای دارد تا از اقداماتش بگوید و نه معاونی دارد تا در نبودش به کارها رسیدگی کند و بهتر است بگوییم او یکه و تنهاست!

 

 

اکنون باید به این رسانه هایی که فقط به دنبال سیاه نمایی و پیشبرد اهداف خود و کوچک شمردن تلاش مدیران بومی شهرستان دنا هستند گفت که مردم این شهرستان تفاوت خوب و بد و کارشکنی و قضاوت مغرضانه برخی از رسانه ها را خوب می دانند و انتظار دارند رسانه های شهرستان دنا فراجناحی عمل کنند و پیشنهاد می کنند که با حضور در میان مردم شهرستان دنا میزان رضایت مندی آنها را از زبان خود مردم بشنوند.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

اگر ذره ای از این مسائل به حقیقت بپیوندد،مساویست با پایان عمر سیاسی آقای حاج زارعی کمر همت را از رو بستید و نیرو های خدوم و سالم و باتجربه و کاردان منطقه سیسخت را قلع قم میکنید، مهندس نیک اقبال در اوج تجربه و شایستگی را برداشتید و خانه نشینش کردید، حالا دیواری کوتاه تر از سرکار خانم ندیدید؟ حرمت این بانوی محترمه را در سیاست به خاطر نصف جمعیت منطقه که خواهران و مادران ما هستند را نگه دارید آقای زارعی گور سیاسی خودت را یا دستان خودت می کنی با این جابهجایی های ناثواب و منفعت طلبانه برای تامین عده ای بی وفا که دور و برت کم نیستند
صبح زاگرس