تازه های سایت

پربازدیدها

21. دى 1397 - 14:51
امین کمالوند مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد استان کهگیلویه وبویراحمد که در پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات وزارت ارشاد مشغول بوده به شیوه جالبی در فضای مجازی خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ امین کمالوند مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد استان کهگیلویه وبویراحمد که در پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات وزارت ارشاد مشغول بوده به شیوه جالبی در فضای مجازی خداحافظی کرد.

 

وی در صفحه شخصی خود اینگونه نوشته است: باز هم همان حکایت همیشگی؛ "ظاهرا جابجایی را در تقدیر من بدجوریی نوشته اند؛ دو سال دیگه هم گذشت، دوستان جدید و دلتنگی های به جا مانده از این دو سال ؛ و باقیماندن حسرت روزهای خوش با هم بودن و با هم ساختن و پیش بردن ؛ قشنگی این رفتن فقط به اینه برام که اینقدر دوستت داشته باشن که یهویی غافلگیرت کنند و اینجوری خجالتت بدن؛ این یعنی تونستی با علیپور و بهمن و بهروز و بخشنده و نظری و رضایی و مومنی و ذلقی و محمدی و خلیلی و اختری و احمدی و سلطانی و آزادرخت و مغان و بایگان و افشاری و کرمانی و ... در عین کار سخت ، دوست هم باشی ؛ خدایا شکرت برای یک روز خوب دیگه که اسمش ۲۹ آبان ۹۷ است. خداحافظی با پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات وزارت ارشاد و سلام به دوستان جدیدم"

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس