تازه های سایت

22. دى 1397 - 23:07
جست و جوها برای یافتن اثری از این گمشده در استان کهگیلویه و بویراحمد همچنان بی نتیجه ماند تا اینکه سخنان یک راننده تاکسی رنگ تازه ای به فرایند جست و جو ها داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ گروه حوادث- انتشار عکس یک مرد میانسال در فضای مجازی خبر از مفقود شدن مرد میانسالی می داد مه حدود یک هفته پیش بدون اطلاع از خانه خارج شد.

 

 

 به گفته وابستگان نزدیک این مرد میانسال، آقای «م» حدود یک هفته پیش بصورت ناگهانی، بدون همراه بردن تلفن همراهش از خانه خارج شد و هیچ خبری از وی نشد.

 

 

جست و جوهای اقوام و بستگان این فرد و همچنین ماموران انتظامی استان برای یافتن اثری از این گمشده در استان کهگیلویه و بویراحمد همچنان بی نتیجه ماند تا اینکه سخنان یک راننده تاکسی رنگ تازه ای به فرایند جست و جو ها داد.

 

 

راننده تاکسی مدعی حضور این مسافر در خودروی خود برای سفر به شیراز شد، همین سخنان برای خانواده این فرد کافی بود تا از یک طرف نور امیدی برای یافتن گمشده خود داشته باشند و از طرفی حالا دیگر مقصد جست و جوها در استان فارس متمرکز شد.

 

 

لازم به ذکر است نبود وسایل ارتباطی فرایند یافتن این فرد را پیچیده تر کرده بود اما جست و جو ها در شیراز ادامه یافت ولی همچنان خبری از مرد پولدار به دست نیامد.

 

 

حالا و حدود ۸ روز پس از وقوع این ماجرا، کشف جسدی در نزدیکی روستای عرب خالک (منطقه ای حدفاصل بابامیدان به سمت باشت ) و درون آب گزارش شد که نشان از مطابقت آن با مرد داستان ما دارد.

 

 

اکنون این جسد بی جان پایان بخش جستجوی تلخی بوده است که بازار شایعات را در فضای مجازی داغ کرده است و به دستور قاضی منطقه، جسد مرد  یاسوجی برای تحقیقات بیشتر، انتقال داده نشده است.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس