تازه های سایت

4. بهمن 1397 - 13:06
صبح امروز بر اثر گازگرفتگی سه نفر ار کارکنان آزمایشگاه در خانه ای در یاسوج جان باختند که یکی از آنها از اهالی روستای بادمگان شهرستان دنا بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ گروه حوادث - صبح امروزبر اثر گازگرفتگی در یکی از خانه های اجاره ای جنب خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج واقع در گاستان 4 سه تن از کارکنان علوم پزشکی جان باختند که یکی از آنها از اهالی روستای بادمگان بخش پاتاوه شهرستان دنا بود.

 

 جلال پوران فرد رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با سفیر دنا از جان باخت این سه نفر اطلاع داد و گفت: ساعت 10 امروز به همکاران ما اطلاع داده شد که این اتفاق در یکی از خانه های اجاره ای در منطقه گلستان ها افتاد ولی تا کنون فوت آنان بر اثر گازگرفتگی صد درصد تایید نشده است که همکاران ما در حال پیگیری این موضوع هستند.

 

وی افزود: این سه جوان دانشجو نبوده و تحصیل خود را به پایان رسانیده و به دلیل مسایل شغلی به یاسوج مهاجرت کرده بودند.

 

گفتنی است، دکتر "احسان آراسته" از فرزندان مستعد شهرستان دنا و اهل روستای بادمگان که در آزمایشگاه پاتاوه مشغول بوده نیز در بین جانباختگان است.

 

آقایان احسان آراسته، رضا براتی و سیروس عسکری از جانباختگان این حادثه بوده اند که این پایگاه خبری جزئبات آن را منتشر خواهد کرد.

 

این پایگا خبری به خانواده آنان تسلیت گفته و برای بازماندگان این حادثه از خداوند منان طلب صبر و شکیبای دارد.

 

تصاویری از تجمع جمعی از بستگان متوفی در محل حادثه در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس