تازه های سایت

6. بهمن 1397 - 11:18
گردهمایی دهیاران و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان دنا با حضور نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی در فرمانداری شهرستان دنا برگزار شد.

به گزارش پایگاه بری تحلیلی سفیردنا؛ گردهمایی دهیاران و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی دنا با حضور نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی به همراه دهیاران شهرستان دنا برگزار شد.

 

 

همایش دهیاران شوراهای اسلامی بخش مرکزی دنا به ریاست خانم نادیا صداقت سرپرست فرمانداری دنا، با حضور زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، ایلخانی بخشدار مرکزی دنا، محمدی مدیر دفتر نماینده مردم، جنتی مدیر کل بنیاد مسکن استان، حکمتی مدیر کل منابع طبیعی، ارمغانی معاون کار و رفاه اجتماعی در محل فرمانداری تشکیل شد.

 

سر پرست فرمانداری دنا با تقدیر و تشکراز استاندارو نماینده مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و حضور پررنگ دهیاران  شوراهای اسلامی گفت: شهرستان دنا بعنوان قطب گردشگری و اقتصادی در طول چهل سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خدمات قابل توجهی در حوزه عمران روستایی، آموزشی ، ورزشی، کشاورزی، اجرای طرحهای تولیدی اقتصادی توسط خدمتگزاران ارائه داده است که روز به روز با تلاش بیشتر بر اینگونه خدمات با حمایت و مشارکت دهیاران و شوراهای اسلامی افزون تر خواهد شد.

 

 

صداقت سرپرست فرمانداری با اشاره به اهمیت خدمت گذاری به مردم، اظهار کرد:  رویکرد و هدف اصلی نظام مقدس اسلامی از ابتدای پیروزی تاکنون خدمتگذاری به مردم بوده است.

 

 

نادیا صداقت اولویت اصلی همه مسئولان را محرومیت زدایی و رسیدگی به نیازمندان دانست و گفت: توجه به نیازمندی های مردم در سطح روستاها سبب ایجاد توسعه روستایی می شود.

 

سرپرست فرمانداری دنا در نشست گرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باحضور دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی دنا گفت:ارتقای توسعه همه جانبه راه های روستایی و شهری، تولید و توسعه بخش کشاورزی، عبور خط لوله گاز سراسری از روستای بخش مرکزی دنا، کمبود اعتبارات دهیاری ها ،تعیین تکلیف اراضی محدوده طرح هادی روستایی و ممانعت منابع طبیعی مبنی بر ارائه خدمات، اختصاص تسهیلات اشتغالزایی روستایی،امهال تسهیلات بانکی کشاورزی، ازموادی بوده که نیازمند پیگیری است.

 

 

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت: براین باوریم امروز در آستانه چهل سالگی به همت تلاشگران و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی گامهای بزرگی  در عرصه توسعه طرحهای کشاورزی، خدماتی، عمران روستایی، ورزشی، راه روستایی، جاده ارتباطی بین استانی برداشته شده که اینگونه خدمات برای این مردم فهیم و شریف همیشه در صحنه استان کهگیلویه وبویراحمد  ارزشهای انقلاب ناکافی بوده و بنا بر این هست که این حرکت برای توسعه هر چه بیشتر و بهتر گسترش یابد.

 

انتهای پیام/د

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس