تازه های سایت

6. بهمن 1397 - 22:04
چهارمین روز از نمایشگاه کتاب و مطبوعات گذشت و غرفه رسانه های استان میزبان مسوولان استان کهگیلویه وبویراحمد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ چهارمین روز از نمایشگاه کتاب و مطبوعات گذشت و غرفه صبج زاگرس میزبان مسوولان استان کهگیلویه وبویراحمد بود.

 

 

جعفر گوهرگانی معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در چهرمین روز از نمایشگاه کتاب و مطبوعات میهمان غرفه صبح زاگرس شد و در گفتگویی خودمانی مطالب مهمی را در خصوص رسالت رسانه ها عنوان کرد.

 

 

معاون اقتصادی استاندار گفت: رسانه ها کمک می کنم مسوولان ضعف های خود را بهتر ببیند و تلاش مضاعف کنند ،هم اینکه باعث می شوند مردم بتوانند از خدمات نظام اطلاع پیدا کنند، اطلاع رسانی این موضوعات می توان در جهت توسعه استان کمک کند.

 

 

گوهرگانی افزود: متاسفانه وضعیت نابهنجار ساماندهی بازار در کل کشور اعترضاتتی را در پی داشت و خیلی از مسوولان از این بابت نگران هستند و در این خصوص سیاست هایی را اجرا می کنند، درست است که کشور تحریم است و دشمن تلاش می‌کنند نارضایتی ایجاد کنند اما این کشور در خیلی از مسایل به توان علمی رسیده است و با نقشه های دشمنان دین پنجه نرم می کنند، البته اگر وجدان کاری وجود داشته باشد و با آرامش این موضوع را نیز در کنارش بگذرند حل می شود.

 

 

وی عنوان کرد: بحث بازار استان از کشور تبعیت می کنند اما نگرانی من این است که قیمت در استان ما نباید مثل استان های بزرگ بخصوص در زمینه های مختلف مثل حبوبات و تولیدات  باغی باشد. دلیلی ندارد که قیمت در تهران و استان ما یکی باشد، از این بابت تصمیم گرفته شد که بر اساس آنالیز انجام شده صنف های درگیر در این موضوع به یک تعامل برسند، افراد که دوست دارند یک شبه میلیارد شوند که برای ما ترکش های زیادی به همراه داشته است اما تلاش کردم در زمینه های گوشت و مرغ با قیمت مناسب عرضه شود.

 

معاون اقتصادی استاندار در غرفه صبح زاگرس  گفت: قیمت هوایی که ما پیشنهاد دادیم برای فروشنده ها آنها نمی پذیرند، تلاش می‌کنیم قیمت تغذیه دام را کاهش دهیم که قیمت تمام شده گوشت کاهش پیدا کند و بتوانیم نیازمندی های استان را بر طرف کنیم، در آینده نگرانی در خصوص گوشت بر طرف می شود .

 

گوهرگانی عنوان کرد: نظارت در استان ها برای مواقع بحرانی طراحی نشده است این نظارت که اکنون وجود دارد نظارت ارثی است و افراد سودجو از آن سوء استفاده می کنند.

 

 

وی گفت: ۲۶۰۰ هکتار باغ در کل استان داشتیم که متعلق به کدخداها بودند، بیش از ۲۰هزار نفر اکنون از این طریق درآمد زایی می کنند،قبل از انقلاب  یک وجب جاده آسفالته بین شهرها نداشتیم ولی اکنون مردم از چهارخطه نشدن نگران هستند.

 

 

گوهرگانی با بیان اینکه از انتقادات استقبال می کنم گفت:  البته برخی از سایت ها ما را  دوست ندارند، از روزی که استخدام شدم تا الان برای من باشت و کهگیلویه و چرام هیچ فرقی ندارد و در همه مناطق تلاش کردم خدمات مناسب ارایه دهم.

 

 

این مسوول استانی عنوان کرد: کاش موارد را منصفانه بررسی می کردند اگر کسی بود که بهش ظلم کردم باید به خودم مراجعه می کرد، در زمینه های مختلف به‌ویژه در زمینه های کشاورزی و مسایل مختلف کارهایی را انجام دادم.

 

 

معاون اقتصادی استاندار گفت: در زمینه جذب تسهیلات و رفع موانع و تولیدات استان تلاش می کنم، قطع یقین هر فردی می‌تواند عملکرد من را منتشر کند و من ناراحت نمی شود، ایرادات کارم منصفانه بیان شود اما برخی ها متاسفانه تخریب می کنند این تخریب به ضرر من نیست بلکه به ضرر نظام است، اگر هدف تخریب باشد فردا نوبت دیگری است، نباید وحدت رویه فراموش شود،
از انتقادات سازنده خوشحال هستم و هیچوقت مطلبی به عنوان دفاع منتشر نکردم، تلاشم خدمت به مردم است.

 

 

 

گفتنی است سایر مسوولان استانی در غرقه صبح زاگرس حضور یافته و به بیان عملکرد خود و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلای ایران پرداختند که در بخش های مختلف خبری از سوی این پایگاه خبری منتشر خواهد شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس