تازه های سایت

9. بهمن 1397 - 14:40
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه جمعی از کارشناسان حوزه معاونت بهداشتی به منظور بررسی روند ارائه خدمات سلامت از تمام مراکز جامع سلامت این شهرستان بازدید و در ارتقای سطح سلامت شهروندان تاکید کرد.

به گزارش پیاگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه جمعی از کارشناسان حوزه معاونت بهداشتی به منظور بررسی روند ارائه خدمات سلامت از تمام مراکز جامع سلامت این شهرستان بازدید کرد.

 

 

ابراهیم نعیمی گفت: یکی از برنامه های مهم ما در دانشگاه، ارتقای سلامت جمعیت تحت پوشش شهرستان ها است که دست یافتن به شاخص های سلامت نیازمند مشارکت های بیش از پبش مردم و ارائه خدمات مطلوب تیم های سلامت است.

 

 

وی از همه تیم های سلامت خواست چرخه ثبت اطلاعات سلامت مردم در سامانه سیب را تکمیل کنند تا در زمینه کنترل و شناسایی مشکلات سلامت گام های موثر برداشته شود.

 

 

نعیمی بار دیگر بر اجرای نظام مراقبت بیماری ها تاکید کرد و یادآور شد: با توجه به پراکندگی مناطق استان و ارائه خدمات مطلوب به مردم، بهره گیری از ظرفیت داوطلبان سلامت که الگوی مشارکت مردمی در ارتقای سلامت هستند در ترویج اجتماعی کردن و ارتقای شاخص های سلامت نقش سازنده ای خواهد داشت.

 

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا در حاشیه این بازدید گفت: همکاران ستادی در مرکز بهداشت استان به صورت جداگانه از مراکز بهداشتی در شهرستان دنا به صورت کامل بازدید کردند.

 

 

غلام حسن آراسته خاطر نشان کرد: در این جلسه تمامی واحد ها به صورت جداگانه به نقاط قوت و ضعف در همه مراکز پرداخته و راهکارهایی برای مشکلات ارائه کرد.

 

 

همچنین در این بازدید ابراهیم نعیمی طی نشستی مشترک با سرپرست فرمانداری این شهرستان به مشکلاتی که فرمانداری شهرستان دنا قادر به حل و فصل آن ها در حوزه بهداشت است، پرداختند.

 

 

گفتنی است، جلسه جمع بندی و بررسی مسائل و مشکلات سلامت شهرستان دنا با ارائه راهکارهای مختلف جهت پیشبرد امور در سالن آموزش شبکه بهداشت و درمان شهرستان پایان بخش این بازدید بود.

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس