تازه های سایت

13. بهمن 1397 - 23:13
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا خبرداد؛
آغاز بکار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در یاسوج+جزئیات
سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از 12 بهمن ماه همزمان به سراسر کشور در شهر یاسوج آغاز به کار کرد و تا 22 بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارشایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا گفت: در اولین روز از این جشنواره فیلم فجر، فیلم های جمشیدیه به کارگردانی یلدا جلبی، روزهای نارنجی به کارگردانی آرش لاهوتی و وکیل مدافع به کارگردانی سلمی بابایی و ونداد دوشن در سینما هنر یاسوج واقع در اداره کل ارشاد استان اکران شد.

 

فرهاد ناصری  افزود: تعداد فیلم های شرکت کننده در این جشنواره 15 فیلم است که روزانه در چهار سکانس اجرا می شود که ساعت اکران فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ساعت 14:30، 17:00، 19:30 و 22:00 است.

 

وی گفت: امروز شنبه 13 بهمن ماه فیلم بیست و سه نفر به کارگردانی مهدی جعفری، طلا به کارگردانی پرویز شهبازی، جان دار به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام پور امیری و دیدن این فیلم جرم است به کارگردانی رضا زهتاب چیان در ساعت های ذکر شده اکران می شود.

 

ناصری عنوان کرد: فیلم های معکوس، غلام رضا تختی، ایده اصلی، آشفتگی وکیل مدافع ، سال دوم دانشکده من نیز در زمان های گفته در سینما هنر یاسوج اکران می شوند با توجه به اینکه این فیلم ها همزمان در کل کشور اکران می شوند ممکن است برخی ها در روز مقرر اکران نشود و به روز دیگر موکول شود.

 

روز سوم یعنی 14 بهمن ماه جشنواره فیلم های ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگریی، طلا به کارگردانی پرویز شهبازی، معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی و سال دوم دانشگاه من به کارگردانی رسول صدرعاملی اکران می‌شود.

 

وی افزود: چهارمین روز جشنواره فیلم فجر نیز شاهد اکران فیلم های سال دوم دانشکده من، وکیل مدافع، غلامرضا تختی و دیدن این فیلم جرم است به کارگردانی رضا زهتابچیان خواهیم بود ، و در روز پنچم سی و هفتمین جشنواره فیلم‌ فجر فیلم های جان‌دار، آشفته‌گی ، جمشیدیه یلدا جبلی و بیست و سه نفر مهدی جعفری اکران می شوند.

 

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس