تازه های سایت

22. بهمن 1397 - 13:57
با وجود بارش برف و باران، مردم استان کهگیلویه وبویراحمد همگام با سراسر ایران در راهپیمایی 22بهمن امسال حضور پیدا کرده و پایبندی خود را به انقلاب و نظام اعلام کردند، اکنون نوبت مسوولان است که این حضور را قدر نهاده و در راه تسهیل معیشت مردم تلاش مضاعف کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ 22بهمن سالروز پیروی انقلاب اسلامی و نماد استقامت، وحدت و همدلی مردم ایران است و در این روز مردم ایران با شرکت در راهپیمایی بر میثاق های خود با امام امت و انقلاب مهر تأیید و تجدید می زنند.

همه خوب می دانیم که مشکلات در کشورمان هست و فشارها از سوی بیگانگان همه جانبه شده است، اما پای ایران که وسط بیاید لر، کرد، عرب، ترکمن، بلوچ و ... نمی شناسد. همان ها که بیشتر از همه مطالبه گر رفع مشکلات شان هستند، باز هم در صف اول این مبارزه قرار دارند. البته مسئولان باید به فکر باشند و قدر این مردم را باید بدانند.

 

با وجود بارش بر ف و باران، مردم استان کهگیلویه وبویراحمد همگام با سراسر ایران در راهپیمایی 22بهمن امسال حضور پیدا کرده و پایبندی خود را به انقلاب و نظام اعلام کردند، اکنون نوبت مسوولان است که این حضور را قدر نهاده و در راه تسهیل معیشت مردم تلاش مضاعف کنند.

مردم این استان با وجو تمام مشکلات اقتصادی و گرانی هایی که معیشت آنان را تحت الشعاع قرار داده است، بر این باوراند که در جنگ اقتصادی قرار دارند و این از حربه های دشمن است و انقلاب از این پیچ تاریخی که پیش اوست نیز با رهنمودهای مقام معظم رهبری عبور خواهد کرد.

 

 

باوجود تبلیغات بی شمار دشمنان و عیادی استکبار در نا امید کردن مردم از این انقلاب و همچنین ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم فهیم و باشور و شعور ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پررنگ تر از سال های گذشته به میدان آمدند و بیعت دوباره خود را اعلام کردند.

 

 

 

اکنون نوبت مسوولان است که با تسهیل شرایط معیشتی و با همت مضاعف خود، آب پاکی بر روی دست دشمنان که قصد ضربه زدن به این انقلاب مردمی را دارند، بریزند و این گرانی ها و مشکلات معیشتی که برخی از آن ریشه داخلی دارند، را کنترل کنند.

 

 

شرایط اقتصادی حاکم در چند ماه اخیر موجب فشارهایی بر اقشار مختلف مردم شده است ولی مردم فهیم و با درک کشور ایران با حضور خود در این راهپیمایی اعلام کردند که حساب انقلاب از مسوولان ناکارآمد جدا است و هرگز عملکرد ضعیف برخی مسوولان را به پای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمی گذارند.

 

 

حال مسوولان استان کهگیلویه وبویراحمد باید این حضور حماسی مردم را قدر بدانند، مردمی که حتی برف و باران و کولاک هم نمی تواند مانع از حضور همیشه در صحنه آنان شود.

 اما چه شور و شعفی این روزها در سرزمین دلاورمردان و شیرزنان کهگیلویه و بویراحمدی نهفته است، شیرینی عهدی که 40 ساله میشود و به اسم چله عزت نامیده میشود.

 

ایلات و طوائف مختلف از زیلایی تا دیشموک برنو ها را به آذین می بندند و قطارها بر کمر سفت می کنند تا بار دیگر یاد حماسه تنگ گجستان، تنگ تامرادی در مبارزه با رژیم منحوش پهلوی را زنده بدارند، تا بار دیگر عهدی با شهدای گلگون کفن انقلاب و هشت سال دفاع مقدس استان تازه کنند.

 

امروز کهگیلویه وبویراحمد همچون برخی از استان های دیگر شاهد بارش رحمت الهی بود و حضور مردم ولاتمدار و انقلابی در راهپیمایی دشمن شکن روز 22 بهمن این زیبایی را دوچندان کرده بود، مسوولان باید این حضور را قدرنهاده و پاسخ درخور شأن به این حضور پر شور دهند.

 

انتهای پیام/د

 

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس