تازه های سایت

پربازدیدها

27. بهمن 1397 - 12:10
حجت الاسلام جمالی فردافزود: وی به بیانیه پایانی کنفرانس ورشو اشاره کرد و گفت: وقتی دشمن شکست می‌خورد، مانند فرد زمین خورده به دنبال جمع کردن عده می‌رود و کنفرانس ورشو نیز مثال این موضوع برای آمریکا است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ امام جمعه موقت سی سخت در خطبه‌های نماز امروز این شهر با اشاره به بیانیه مهم و راهبردی رهبر فرزانه انقلاب گفت: به تعبیر معظم له، روحیه و باور ما منشا برکات بزرگی در ۴ دهه گذشته بوده که همگان به ویژه جوانان به عنوان مخاطب خاص و مورد عنایت رهبری باید تلاش کنند این راه را ادامه دهند.

 

حجت الاسلام جمالی فرد افزود: آمادگی برای ظهور منجی و مصلح کل و تمدن نوین اسلامی و امید به آینده به عنوان کلید همه قفل‌ها، شاه بیت گام دوم انقلاب، رسالت سنگینی است که بر دوش همگان به ویژه جوانان عزیز است.

 

 

وی با اشاره به اینکه این بیانیه با عنوان 'گام دوم' و در هفت سر فصل ارائه شده است، گفت: این انقلاب اکنون در ورود به چله دوم خود است و در طی ۴۰ سال گذشته روند تثبیت و حفظ خود را به خوبی سپری کرد و مانند برخی انقلاب‌ها از توطئه جهان استکبار دچار تحریف و انحراف نشده است.

 

 

حجت الاسلام جمالی فرد اضافه کرد:مسئولان با همت مضاعف و کار جهادی از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و دیگر عرصه‌های مورد نیاز قدردانی عملی کنند.

 

 

امام جمعه موقت سی سخت شهادت جمعی از پاسداران و مدافعان امنیت و عزت کشور توسط گروهک تروریستی را تسلیت گفت.

 

 

وی به بیانیه پایانی کنفرانس ورشو هم اشاره کرد وگفت: وقتی دشمن شکست می‌خورد، مانند فرد زمین خورده به دنبال جمع کردن عده می‌رود و کنفرانس ورشو نیز مثال این موضوع برای آمریکا است.

 

 

حجت الاسلام جمالی فردافزود: آن‌ها پس از شکست‌های متمادی در منطقه شمال آفریقا برای اینکه بتوانند در فضای سیاسی جهان جایی پیدا کنند، تصمیم به برگزاری کنفرانس ضد ایرانی ورشو گرفتند که این رویه آن‌ها نیز محکوم به شکست است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس