تازه های سایت

پربازدیدها

29. بهمن 1397 - 22:51
پدر یکی از جان باختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج حرف های قابل تاملی را خطاب به سه نماینده استان و نماینده تهران بیان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ پدر یکی از جان باختگان سانحه هوایی تهران یاسوج در حاشیه مراسم یادبود جانباختگان این سانحه هوایی خطاب به نماینده تهران اقای محجوب گفت: اقای محجوب شما با رای مردم بر کرسی نمایندگی نشسته اید این کرسی ثمره خون شهدا است و سوگند یاد کردید از حقوق مظلومان دفاع کنید شما در کمیسیون اجتماعی مجلس که در ارتباط با سقوط هواپیمای تهران یاسوج تشکیل شده بود می گویید تعدادی از سرمایه داران بودند یهودیان دنبال جسد می گردند.

 

نشاطی فر که پسرش را در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داده است گفت: شما گفتید برای چه بودجه کارگران را صرف جست و جوی اجساد کنیم اقای محجوب همه جان باختگان این سانحه فرهیختگانی بودند که هر کدام با توجه به تخصص خود به هم نوعان خود خدمت کردند.

 

وی گفت: اقای محجوب، اقای دانشی متخصص مغز و اعصاب سرمایه است که به علت از دست دادن همسر و دو فرزند خود دچار افسردگی شدید روحی و روانی شده و زندگی خود را وقف خدمت به محرومین کرده است.

 

نشاطی فر ادامه داد: آقای یاری پور سرمایه است پدرش با سختی های فراوان وی را به جامعه پزشکی تحویل داد تا به مردم خدمت کند که خود و همسر و فرزندش در این سانحه بودند.

 

این پدر داغ دیده بیان کرد: اقای مجید اسلامی کسی بود که برای زنده کردن حقوق از دست رفته  بیت المال در حین ماموریت در این پرواز از دنیا رفت  که بردار شهیدش بعد از 14 سال مفقودی به  وطنش بازگشت، اقای محجوب خانم دکتر فاطمه دالوند  دانشجوی رشته پزشکی سرمایه است که پدر و مادرش با سختی های زیاد می خواست او را به جامعه پزشکی تحویل و می خواست به مردم خدمت کند که در این هواپیما جانش را از دست داد.

 

وی افزود: اقای محجوب در این هواپیما جانباز 70 درصد جناب اقای صالحی پرور  که به علت نبود امکانات درمانی برای درمان به تهران آمده بود  حضور داشت ، علیرضا جامه ای سرمایه است که تک فرزند پسر خانواده بود پدرش  30 سال به عنوان یک سرباز در خدمت نظام بود و در هشت سال دفاع مقدس به عنوان فرمانده حضور پر رنگ داشت فرزند دلبندشان با این هواپیمای فرسوده در یاسوج کلاس های کنکور برگزار می کرد که فرزندان نخبه ای به کشور تحویل دهد.

 

نشاطی فر خطاب به سه نماینده استان گفت: در زمانی که این سانحه تلخ اتفاق افتاد کمر خانواده های جان باختگان در زیر این مصیبت  شروع  به شکستن کرد و چیزی به غیر از حرکت متنبه آمیز آن هم برای مسئولان بی کفایت  مرتبط با سقوط هواپیما تسکینی نبود در آن  لحظات در مقابل وزیر سابق راه و شهرسازی اقای اخوندی  و وزیر سابق تعاون سکوت کردید.

 

وی گفت: حداقل سکوت می کردید که شرکت هواپیمایی آسمان زیر مجموعه این دو وزارت خانه محسوب می شود بر ابقای آنها رای مثبت در سبد انداختید شاید رفتن و یا ماندن این دو نفر دردی از ما خانواده های داغ دیده دوا نمی کرد اما نفس کار بسیار اشتباه بود.

 

این پدر داغ دیده بیان کرد: این رفتار از دل و خاطره هم استانی هایت که در این سانحه عزیزانشان را از دست داده بودند محو نخواهد شد زمانی که هنوز خاطر  مردم و خانواده های جان باختگان از آن حادثه تلخ ارام نشده بود یکی از شما ها با لبخند های ناشی از ذوق زدگی در کنار عوامل فرودگاه یاسوج  و شرکت  ماهان عکس سلفی گرفتید و با خاطره سرشار از کامیابی و ذوق زدگی از راه اندازی فرودگاه یاسوج صحبت کردید و با اولین پرواز شرکت ماهان  فرمودید امکانات هواییمای ماهان خیلی بهتر از ای تی آر است.

 

وی ادامه داد: چرا این کار را یکسال قبل از سقوط هواپیمای ای تی آر انجام ندادید که  الان شاهد مرگ 66 انسان فرهیخته نباشیم، بدان این نیز هیچگاه از ذهن ما خانواده های داغ دیده فراموش نخواهد شد.

 

نشاطی فر به نمایندگی از خانواده های سانحه دیده  از اقای پارسایی نماینده استان فارس و ریاست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی که تمام قد از حق خانواده های سانحه دیده دفاع کرد، تشکر کرد.

 

 همچنین خانواده های جان باختگان از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و دنا نشینان به ویژه مردم پادنا تشک ویژه کردند.

انتهای پیام/

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس