تازه های سایت

2. آذر 1399 - 15:37
شهر تاریخی پاتاوه به عنوان دروازه ورودی شهرستان دنا و استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل برخی بی توجهی ها در معرض بیشترین ابتلای روزانه به کرونا قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفــــیردنـــا؛ بافراگیری موج سوم کرونا در کشور شهرستان دنا در استان کهگیلویه وبویراحمد طبق آمار ها در وضعیت زرد قرار گرفته است و گویا همین موضوع باعث ایجاد امنیت خاطر کاذب برای برخی افراد شده و به نحوی بهانه ای شده است برای رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط برخی از صنوف و حتی شهروندان.

 

شهر تاریخی پاتاوه به عنوان دروازه ورودی شهرستان دنا و استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل برخی بی توجهی ها در معرض بیشترین ابتلای روزانه به کرونا قرار گرفته است.

---

یکی از ساکنین پاتاوه با ارسال مطالبی به این پایگاه خبری ضمن گلایه از عدم رعایت جدی پروتکل های بهداشتی در ورودی شهرستان دنا گفت: "بخش پاتاوه روزانه با بیش از ۵۰ تست کرونایی که آن هم به خاطر نبود ظرفیت پاتاوه، در یاسوج تست میدهند و به گفته خود مسئولین بهداشت و‌درمان روزانه بیش از ۹۵ درصد آن مثبت هستند، چطور مسئولین مربوطه هیچ راهکاری برای اصناف و ورودی های بخش ارائه نمیدهند؟؟؟"

 
 
این شهروند پاتاوه افزود: پاتاوه ورودی استان کهگیلویه وبویراحمد است که روزانه از استانهای بحرانی و پرخطر شاهد تردد مسافران زیادی است، از طرفی دیگر جاده مواصلاتی شهرستان مارگون، استانهای همجوار، یاسوج و شهرسی سخت نیز به شمار می آید. آیا در این بخش کنترل تردد و منع رفت آمد وجود دارد؟ آیا به اصناف پرخطر توجهی میشه؟ آیا برگزاری مراسمات وجشن های عروسی پیگیری میشود؟
 
---
 
وی بیان کرد: مگر نه اینکه روزانه شاهد برگزاری عروسی های چند صد نفره و‌ مراسمات هزاره نفر هستیم؟ مگر مصوب نشده تجمع بالای ۲۰ نفر ممنوع؟ درحالی که خلوت ترین مراسم فوتی کرونایی شهرستان بیش از ۵۰نفر شرکت کردند و چقد هم به آن می نازند که رعایت کردیم؟؟
 
 
 
این شهروند ساکن پاتاوه در مطالب ارسالی خود گریزی هم به بی توجهی مسئولان زد و گفت: تا حالا کدام مسئول به حاشیه رودخانه بشار سرزده و ترافیک ماشین هایی با پلاک شهرستانی رو مشاهده کرده؟ مگر مایحتاج همین پلاک شهرستانی ها از اصناف پاتاوه و حومه خریداری نمیشود؟
 
 
 
 
وی اظهار کرد: بر چه اساسی شهرستان دنا زرد اعلام شده در صورتی که در یک روز ۵مورد خاکسپاری کرونایی در بخش پاتاوه صورت گرفت؟! و چرا در این شرایط جشن های عروسی چنصدنفره زیر گوش مسئولین برگزار میشود!
 
 
انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس