تازه های سایت

19. ارديبهشت 1400 - 17:14
تهیه کننده و بازیگر مطرح تئاتر در گفتگو با سفیردنا مطرح کرد:
حضور در انتخابات یعنی پاسداشت خون حاج قاسم
نویسنده: 
حسین دوستانی
بازیگر مطرح تئاتر و نمایش "سقوط از ارتفاع پست" گفت: شرکت در انتخابات یعنی پاسداشت خون حاج قاسم سلیمانی.

به گزارش سفیردنا؛ اسماعیل ابراهیمی (کوشا) تهیه کننده و بازیگر تئاتر در خصوص چرایی حضور در انتخابات به سفیردنا گفت: هر انسان آزاده‌ای فارغ از هر جبهه گیری و هر گرایش فکری و سمت و سوی سیاسی که دلش برای وطن و مُلکش بتپد، با حضور در انتخابات به وظیفه خودش درقبال کشورش عمل کرده است.

 

وی با بیان اینکه انتخابات عالی ترین نشانه وطن‌پرستی است گفت: آیندگان انتخابات ما را و انتخاب ما را قضاوت می کنند و به نحوی انتخاب حال ما نیز در سرنوشت آیندگان تاثیر دارد و اگر انتخاب خوب با مشارکت مردمی بالا داشته باشیم نسل بعدی و نسل های بعد مارا ستایش می کنند و بلعکس اگر در انتخابات شرکت نکنیم و فرد نالایق انتخاب شود مارا نکوهش خواهند کرد.

 

بازیگر نمایش "سقوط از ارتفاع پست" در پاسخ به چرایی اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: انتخاب رئیس جمهور کشور با اکثریت آرا و مشارکت بالای مردم نشان از اقتدار نظام و ایران دارد.

 

این بازیگر تئاتر و نویسنده کتاب "این صدف انگار مروارید ندارد" گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات نشانگر این است که مردم با همه مشکلات اقتصادی و حق کشی ها و قهرمان کشی ها، بخاطر پاسداشت فداکاری سربازان و شهدا که مصداق بارز آن حاج قاسم سلیمانی عزیز بوده است، پای این کشور ایستاده اند.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس