تازه های سایت

20. ارديبهشت 1400 - 17:21
پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با سفیردنا؛
وقتی پای ایران در میان باشد باید همه در انتخابات مشارکت کنند/ چشم دنیا به انتخابات است
نویسنده: 
حسین دوستانی
پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون ایران گفت: انتخابات در کشور ایران همیشه مهم و حیاتی بوده است چرا که مردم پشت این قضیه هستند.

به گزارش سفیردنا؛ پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون ایران در گفتگو با سفیردنا در خصوص اهمیت انتخابات در ۱۴۰۰ در ایران گفت: انتخابات در کشور ایران همیشه مهم و حیاتی بوده است، نه تنها انتخابات ۱۴۰۰ بلکه همه انتخابات، چرا که مردم پشت این قضیه هستند.

 

وی افزود: متاسفانه در سال‌های اخیر مشاهده شده است مردم با شوق و ذوق به پای صندوق های رای رفته اند و به وعده های انتخاباتی کاندیداها دل خوش کرده اند و به همین دلیل به پای صندوقهای رای رفته‌اند اما پس از انتخاب انگار نه انگار که چنین صحبتی و وعده‌های داده شده است.

 

این بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه به شخصه پای صندوق های رای می روم و بنا به فرموده رهبر انقلاب در این همه پرسی مشارکت می کنم، گفت: به این موضوع که به وعده های انتخاباتی عمل نمی‌شود اعتقاد دارم ولی وقتی پای ایران در میان باشد باید همه حضور داشته باشیم.

 

پروانه معصومی در پاسخ به این سوال که اهمیت حضور پرشور مردم با مشارکت بالا در انتخابات چه است گفت: یک دنیا چشمت چشمش به ایران و مردم ایران است که با چه میزان در انتخابات مشارکت می‌کنند و این جنبه بین المللی انتخابات است.

 

وی افزود: با وجود اینکه در روستا هستم تحت هر شرایطی پای صندوق رای خواهم رفت در صورتی که می دانم به وعده های انتخابات به خوبی عمل نمی شود.

 

معصومی بیان کرد: چون وظیفه شرعی خود می دانم و به فرموده امام راحل و رهبر انقلاب مبنی بر حضور حداکثری با مشارکت بالا، در انتخابات حضور خواهم داشت.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس