تازه های سایت

21. ارديبهشت 1400 - 17:28
تهیه کننده فیلم سینمایی"گیرنده" در گفتگو باسفیردنا؛
عدم مشارکت در انتخابات یعنی سلب آزادی از خود
نویسنده: 
حسین دوستانی
محمد قهرمانی افزود: شرکت در انتخابات یعنی ما به این استقلال بها می‌دهیم و اجازه نمی دهیم دیگران در سرنوشت ما دخالت کنند و عدم شرکت یعنی سلب آزادی از خود.

به گزارش سفیردنا؛ محمد قهرمانی تهیه کننده سینما در خصوص اهمیت حضور در انتخابات ۱۴۰۰ در گفتگو با سفیردنا اظهار داشت: یکی از ویژگی های انسان داشتن قدرت انتخاب و آزادی عمل است که خواست تمام بشریت بوده، همانگونه که یکی از شعارهای راهبردی انقلاب، "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" بوده است.

 
 
وی افزود: عدم شرکت در انتخابات به این معنی است که فرد این آزادی را از خودش سلب می کند و اجازه می دهد دیگران برایش تصمیم بگیرد.
 
 
قهرمانی بیان کرد: از لحاظ فردی باید مردم به این نکته توجه کنند که عدم شرکت در انتخابات به هر دلیلی منجر به این می‌شود که اجازه داده شود دیگران برای سرنوشت کشور تصمیم بگیرند.
 
 
تهیه کننده "فرشتگان قصاب" گفت: مردم باید با شرکت در انتخابات که کسب آزادی مشروع هر فرد محسوب می شود کاندید مورد نظر خود را آزادانه انتخاب کنند.
 
 
 قهرمانی با بیان اینکه مشارکت در انتخابات به مشروعیت نظام می افزاید، گفت: با توجه به دشمنی های غرب و جوامع غربی باید هرچه بتوانیم مشارکت را بالاتر ببریم زیرا پیام آن به جوامع بین‌الملل این است که مردم نسبت به کشور و ساختار نظام جمهوری اسلامی اعتماد دارند.
 
 
تهیه کننده فیلم سینمایی "گیرنده" با بیان اینکه اعتماد به جمهوری اسلامی یعنی نابود کردن و ناامید کردن دشمن، گفت: اگر بخواهیم استقلال خود را حفظ کنیم باید در این مشارکت حضور داشته باشیم، سازمانهای سلطه‌گر و زیاده خواه در جهان می خواهند به کشور فشار بیاورند که این استقلال را از ایران بگیرند.
 
 
قهرمانی افزود: شرکت در انتخابات یعنی ما به این استقلال بها می‌دهیم و اجازه نمی دهیم دیگران در سرنوشت ما دخالت کنند و دیگران آینده را به ما دیکته کنند.
 
 
 وی همچنین با بیان اینکه انتخابات مردم سالاری دینی را تقویت می‌کند، گفت: کشورهای دیگری تحت عنوان جمهوری اسلامی مثل پاکستان وجود دارند ولی هیچکدام ساختاری مثل ولی‌فقیه حاذق و همه جانبه نگر در راس ندارند که دنیا نسبت به آن سر تعظیم فرود آورد.
 
انتهای پیام/
 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس