تازه های سایت

4. مهر 1400 - 14:32
با گذشت قریب به ۸ ماه از از زلزله سی سخت تسهیلات بلاعوض واحدهای تعمیری شهروندان زلزله زدگان به آنها تعلق نگرفته است که فرماندار دنا در این خصوص توضیح داد.

به گزارش سفیردنا؛ با گذشت قریب به ۸ ماه از از زلزله سی سخت تسهیلات بلاعوض واحدهای تعمیری شهروندان زلزله زدگان به آنها تعلق نگرفته است که موجب نگرانی زلزله زدگان شهرستان دنا شده است.

 

فرماندار دنا در خصوص چرایی واریز نشدن تسهیلات بلاعوض واحد های تعمیری آسیب دیده گفت: مبلغ ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض و معیشتی برای زلزله زدگان اختصاص یافت که  از این میزان اعتبار تخصیص یافته مبلغ ۱۰۰ میلیارد آن به زلزله زدگان پرداخت شد.

 

پناهی در خصوص تسهیلات بلاعوض به واحدهای تعمیراتی گفت: ۴۰ میلیارد از مبلغ کل تخصیص یافته به بلاعوض به زلزله زدگان در سفر وزیر جدید بنیاد مسکن مصوب شد که پرداخت شود.

 

پناهی با اشاره به اینکه اولویت پرداخت تسهیلات بلاعوض با واحدهای تخریبی و احداثی بوده است گفت: برخی از مردم که واحد های تعمیراتی دارند گلایه از عدم پرداخت بلاعوض و معیشتی خود کرده اند که باید گفت اولویت با واحد های تخریب شده است در صورتی که مبالغ معیشتی واحدهای تعمیری نیز پرداخت شده است. 

 

فرماندار دنا در پایان گفت: مردم نگران تسهیلات بلاعوض نباشند چرا که به محض تخصیص اعتبار این مبالغ به حساب آنها واریز خواهد شد.

 

این پایگاه خبری طی تماس تلفنی با رئیس ستاد بازسازی زلزله سی سخت موفق به برقرار ارتباط با وی جهت ارایه توضیحات در این خصوص نشد.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس