تازه های سایت

21. آبان 1400 - 18:17
۱۸۰ میلیارد ریال به طرح‌های عمرانی و خدماتی منطقه سادات محمودی شهرستان دنا اختصاص داده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا، فرماندار شهرستان دنا در بازدید از روستا‌های منطقه سادات محمودی این شهرستان گفت: از این ۱۸۰ میلیارد ریال اختصاص یافته به این منطقه مبلغ ۳۶ میلیار ریال برای اجرای جاده روستا‌های مازه کز ومنج تخصیص داده شده که با برگزاری مناقصه پیمانکار این طرح مشخص و به زدوی عملیات اجرای آن شروع می‌شود.
عبدالحمید پناهی افزود: ۸۰ میلیارد ریال برای احداث جاده، رفع مشکل آب و برق و اجرای طرح هادی در روستا‌های، مازه کز، ده پایین، منج، دی کلات و شهرک علوی اختصاص داده شد.
پناهی با بیان اینکه جاده ۱۰ روستای شهرستان دنا با پیگیری نماینده مردم ششهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی بهسازی و آسفالت شد، اضافه کرد: با اختصاص ۶۰ میلیارد ریال جاده خاکی ۸ روستای دیگر شهرستان دنا بهسازی و آسفالت می‌شود.
وی با بیان اینکه به زودی با تامین قیر رایگان عملیات آسفالت جاده این روستا‌ها شروع می‌شود، ادامه داد: رفع مشکلات آبرسانی و اجرای طرح هادی روستای ده پایین و پیگیری مشکلات پمپاژ آب کشاورزی روستای ده پایین، مشکل آب آشامیدنی  شهرک علوی و مشکل برق این روستا در دستور کار قرار دارد.
بخشدار پاتاوه هم در این بازدید گفت: روستا‌های سادات محمودی با کمبود آب آشامیدنی مواجه هستند که می‌طلبد مسئولان استانی پیگیر مشکلات این روستا‌ها باشند.
پورخسرو افزود: رسیدگی به وضعیت بافندگان صنایع دستی در بخش سادات محمودی، ایجاد بازارچه صنایع دستی و بیمه هنرمندان نیز می‌تواند کمک شایانی به توسعه و اشتغال این روستا‌ها بکند.
خشنود رئیس اداره آب فاضلاب شهرستان دنا هم گفت: ۴ میلیارد ریال تامین برای آب آشامیدنی روستای ده پایین اختصاص داده شده که تلاش می‌شود با افزایش این اعتبار مشکلات کمبود آب آشامیدنی این روستا رفع شود./صداوسیما

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس