تازه های سایت

24. آبان 1400 - 14:15
یکی ازشاخصه های ارزیابی رشد، توسعه و پیشرفت فرهنگی هر کشور در عصر حاضر میزان مطالعه و کتابخوانی آن مرز و بوم است.

به گزارش سفیردنا؛ به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی، رییس اداره کتابخانه های عمومي شهرستان دنا پیامی صادر کرد که به شرح زیر آمده است:

 

 

هفته کتاب وکتابخوانی باعث می شود توجه بیشتر و همه جانبه به امر کتاب و کتابخوانی شود و رسانه ها، دستگاه ها و نهاد های مختلف اعم از خانواده، مدرسه و جامعه و... به کتاب و کتابخوانی توجه ویژه ای داشته باشند.

 

هفته کتاب و کتابخوانی 1400 را در حالی برگزار می کنیم که به دلیل محدودیت های ایجاد شده بخاطر بیماری کرونا بیشتر از بستر فضای مجازی بهره گرفته ایم و علاوه بر کارهای روتین و روزمره فعالیت هایی چون برپایی نمایشگاه کتاب ؛ نشست های کتاب خوان ، جمع خوانی ، شعر خوانی ، قصه گویی ؛ کاردستی از جمله فعالیت هایی هستند که در طی هفته کتاب به آنها بیشتر توجه خواهد شد .

با برنامه ریزی انجام شده با جناب آقای مهدی نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا مسابقه کتاب خوانی از کتاب تنگسیر نوشته صادق چوبک در بستر فضای مجازی انجام و در پایان به برندگان جوایزی اهدا خواهد شد .

اینجانب ضمن قدردانی از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی بویژه کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان دنا، آغاز هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به همه فعالان در عرصه کتاب در ایران اسلامی و مردم فرهنگ دوست شهرستان دنا تبریک عرض نموده و از خداوند متعال عالی ترین توفیقات را برایشان مسئلت می نمایم.

 

جهانبخش حیدری نژاد
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دنا

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس