تازه های سایت

25. آبان 1400 - 12:04
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری خانمی که تحت عنوان اعزام افراد به سفر زیارتی مشهد مقدس توسط افراد خیر با هزینه رایگان کلاهبرداری می نمود،خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا، سرهنگ "سعید بالش زر" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه خانمی تحت عنوان اعزام افراد به سفر زیارتی مشهد مقدس توسط افراد خیر با هزینه رایگان و فقط با دریافت مبلغ۹۰۰۰۰۰ ریال از هر نفر تحت عنوان بیمه آنها و اعلام که مابقی هزینه ها با کمک افراد خیر تامین و زائرین را به سفر زیارتی ۱۰ روزه به مشهد مقدس اعزام می کند، که موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 

وی افزود: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی و با انجام اقدامات پلیسی گسترده متهم شناسایی و دستگیر و مشخص شد که متهم با کلاهبرداری و سوء استفاده از اعتقادات دینی افراد اقدام به کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع می‌نموده است.

 

بالش زر تصریح کرد: متهم در بازجویی های اولیه به کلاهبرداری از افراد تحت عنوان اعزام به سفر زیارتی مشهد مقدس اعتراف و اعلام داشت که تاکنون ۸۰۰ میلیون ریال از شهروندان کلاهبرداری نموده است.

 

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، به شهروندان توصیه کرد: افراد سودجو، مسائل دینی و اعتقادی را به اشکال گوناگون در شبکه های اجتماعی رواج و به این طریق از اعتماد طعمه های خود سوء استفاده می کنند که افراد باید مراقب باشند تا با حساسیت و آگاهی بیشتر در دام کلاهبرداران گرفتار نشوند.

 

کشف بیش از ۸۰ کیلو تریاک در یاسوج

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۸۲ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور یاسوج به اصفهان خبر داد.

 

سرهنگ"ایرج بختیاری" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران حین انجام ایست و بازرسی در محور یاسوج به اصفهان به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.

 

بختیاری تصریح کرد: راننده خودرو با بی‌توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک ها در نهایت خودرو متوقف و ماموران در بازرسی از خودروی مذکور ۸۲ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد، خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس