تازه های سایت

26. آبان 1400 - 10:13
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری ۱ نفر قاتل متواری و تحت تعقیب توسط ماموران پاسگاه انتظامی عبداللهی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا به نقل از پلیس، سرهنگ ً سید محمد موسوی ً در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اقامت ۱ نفر قاتل متوالی در حوزه استحفاظی شهرستان گچساران که تحت تعقیب قضائی بوده و قاتل در استان سیستان و بلوچستان اقدام به قتل ۱ نفر نموده و چندین سال متواری بوده و دارای سوابق کیفری و زندان بوده است، موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به ویژه در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی عبداللهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده متهم را در یک عملیات منسجم و ضربتی در مخفیگاهش در یک واحد صنعتی شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد، از شهروندان خواست: پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری نمایند و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس