تازه های سایت

26. آبان 1400 - 10:24
فرماندار دنا از آمادگی جهت حل مشکلات شهروند سی سختی که در چادر زندگی می کند خبر داد و گفت: آمادگی داریم جهت حل مشکلات این شهروند سی سختی گام برداشته شود.

با گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا، یکی از شهروندان سی سخت در گفتگو با سفیردنا با ابراز گلایه از زندگی چادری و کانکسی خود گفت: با گذشت حدود یک سال از زلزله خانواده ما در چادر زندگی می کند و زندگی در چادر و کانکس در شرایطی در حال انجام است که فصل سرد سال و زمستان هنوز فرا نرسیده است.

این شهروند خواستار پیگیری مسئولان برای مبلغ و تسهیلات 50 میلیون تومانی شد و گفت: در چند روز گذشته بارش باران سبب نفوذ آب به چادر شده است و همین موضوع زندگی را برای ما سخت و طافرسا کرده است.

فرماندار دنا در گفتگو با سفیردنا در این رابطه به اتمام 906 واحد مسکونی از 1580 واحد خبر داد و گفت: در شهر زلزله زده سی سخت کسانی هستند که حدود 8 ماه گذشته طبقه اول خانه خود را ساخته است و چشم انتظار دریافت تسهیلات برای تکمیل واحد مسکونی خود است.

پناهی به عدم مراجعه برای پیگیری و دریافت تسهیلات و همچنین اضافه زیربنای واحد مسکونی و مشکلات طرح تفضیلی را از دلایل زندگی در چادر دانست و افزود: آمادگی داریم مشکلات این شهروند زندگی می کند با مراجعه او جهت حل مشکلات او گام برداشته شود.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس