تازه های سایت

21. دى 1400 - 13:49
انتخابات شورای جهادی شهرستان دنا با حضور فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دنا، مسئولان بسیج سازندگی سپاه فتح استان و نمایندگان گروه جهادی شهرستان در سپاه شهرستان دنا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا، انتخابات شورای جهادی شهرستان دنا با حضور فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دنا، مسئولان بسیج سازندگی سپاه فتح استان و نمایندگان گروه جهادی شهرستان در سپاه شهرستان دنا برگزار شد.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه دنا در این مراسم با اشاره به فعالیت‌های جهادگران شهرستان گفت: جهت ساماندهی گروه‌های جهادی با انتخاب این شورا قدم در راه جدیدی گذاشتند که هدف از تشکیل این شورا را هماهنگی با گروهای جهادی شهرستان در راستای اقدامات مفید و قابل لمس برای همه مردم دانستند.

 

سروان پاسدار فرشید پرندوار افزود: ما بنا داریم اگر گروه جهادی را به منطقه‌ای اعزام نماییم اقدامات این گروه ها در حوزه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی و فرهنگی تا سالیان متمادی در اذهان مردم بماند و به نیکی از این اقدامات یاد کنند.

 

وی ضمن تبریک به منتخبین شورا جهادی شهرستان از اعضای محترم شورا خواستند که در اسرع وقت گروه‌های جهادی را در قالب کارگروه‌های مختلف عمرانی فرهنگی بهداشت و درمان، اقتصاد مقاومتی و جامعه زنان ساماندهی نمایند.

در این مراسم پس از شمارش آرای ماخوذه حامد افضل نیا، محسن فرجی، هدایت حسن‌پور، نرگس پسنده و زهرا کریمی‌جو انتخاب شدند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس