تازه های سایت

29. فروردين 1401 - 0:01
تنها استخر شهر سی سخت که روزی پذیرای جوانان از دیگر شهرهای استان بود حدود ۳ سال است که تعطیل است.

به گزارش سفیردنا؛ شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا استان کهگیلویه وبویراحمد با دارا بودن ظرفیت گردشگری و توریستی در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران زیادی ار سراسر استان است.

 

این شهر توریستی سی سخت از لحاظ زیرساختی و توجه به جوانان مشکلاتی دارد که نیازمند توجه بیشتر مسئول است.

 

 

یکی از زیرساخت های موردنیاز برای جوانان و نوجوانان در هر شهری زیرساخت های ورزشی است که برای پر کردن اوقات فراغت و تفریحات سالم لازم است، داشتن استخر از جمله این زیرساخت هاست که شهر سی سخت حدود ۳ سال است از آن محروم است.

 

استخر سی سخت که زمانی پذیرای جوانان و نوجوانان زیادی از سراسر استان بود اکنون حدود ۳ سال از غیرفعال بودن آن می گذرد.

 

پس از شیوع کرونا یعنی در سال ۹۸ استخر سی سخت غیر فعال شد و وقوع زلزله در سال ۹۹ بر راکد بودن آن تاثیرگذاشت و اکنون این شهر و جوانان آن محروم از استخر هستند.

 

 

نظری مدیر تربیت بدنی شهرستان دنا در این خصوص گفت: به دلایلی تا کنون مناقصه جهت تعمیرات برگزار نشده است و قرار است در تاریخ ۱۰ اردیبهشت با تایید مدیرکل ورزش و جوانان استان مناقصه برگزار شود و پس از یک ماه که تعمیرات آن انجام شد شروع بکار کند.

 

 

وی با بیان اینکه بیشتر ضرر تعطیل بودن استخر سی سخت متوجه اداره تربیت بدنی است گفت: ما هم از غیرفعال بودن این مجموعه نگران هستیم چرا که منبع درآمدی برای اداره ورزش و جوانان دنا و همچنین زیرساخت خوبی برای جوانان این شهرستان بود.

 

 

نظری با اشاره به اینکه به جد پیگیر بازگشایی مجدد استخر سی سخت هستیم گفت: استخر سی سخت مشکل اساسی نداره و نیاز به تعمیرات جزئی دارد که باید مناقصه آن هرچه زودتر برگزار شود و امید است تا آخر خردادماه به بهره برداری برسد.

 

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس