تازه های سایت

31. فروردين 1401 - 14:39
معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان گفت: در راستای اجرای طرح امنیت اقتصادی و با توجه به گزارش های مردمی مبنی بر کمبود روغن موتور در بازار این شهر، از یک واحد صنفی عامل توزیع حدود هفت هزار گالن روغن موتور ۴ لیتری کشف شد.

به گزارش سفیردنا؛ معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای اجرای طرح امنیت اقتصادی و با توجه به گزارش های مردمی و صنوف تعویض روغن مینی بر کمبود روغن موتور در بازار این شهر، از یک واحد صنفی عامل توزیع حدود هفت هزار گالن روغن موتور ۴ لیتری کشف شد.

 

روح الله باقری فرد افزود: پیرو بازرسی های نامحسوس و گشت های مشترک انجام شده از عاملین توزیع روغن موتور در بازار با توجه به کمبود روغن موتور در بازار، این مقدار روغن موتور با همکاری پلیس امنیت اقتصادی و تعزیرات حکومتی و دستور مقام قضایی کشف و ضبط شد.

 

وی عنوان کرد: در همین راستا پرونده تخلف احتکار و گرانفروشی توسط بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای این واحد صنفی تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان جهت سیر مراحل قانونی ارسال شد.

 

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کل محموله روغن موتور تا تعیین تکلیف نهایی، توقیف شد.   

انتهای پیام/    

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس