تازه های سایت

17. ارديبهشت 1401 - 15:53
رئیس آبفای شهرستان دنا گفت: آب روستاهای بخش پاتاوه که بر اثر رعد و برق تابلوی برق پمپاژ آنها قطع شده بود به صورت موقت وصل شد.

به گزارش سفیردنا: بارش باران در چند روز گذشته در استان کهگیلویه و بویراحمد شدت گرفته است و یکی از مناطقی که بیش از سایر نقاط استان میزبان بارش الهی بوده شهرستان دنا است.

 

بارش ها همانگونه که از قبل پیش بینی شده بود سیل آسا و در برخی مواقع طغیانگر هستند، وقوع رعد و برق نیز همانگونه که توسط کارشناسان هواشناسی پیش بینی شده بود میزبان آسمان استان و شهرستان دنا بوده است.

 

وقوع رعد و برق در برخی مناطق از شهرستان دنا موجب خسارت هایی شده است یکی از این خسارت ها را می توان آسیب دیدن به تابلوی برق پمپاژ آب در روستاهای چنار برم و بادنگان سفلی و علیا شهرستان دنا ذکر کرد.

 

آسیب دیدن این تابلوی پمپاژ برق به وسیله رعد و برق های اخیر موجب قطعی آب روستاهای ذکر شده در شهرستان دنا شد که مشکلاتی را برای روستانشینان به وجود آورد.

 

رئیس آب و فاضلاب شهرستان دنا در این خصوص گفت: به دلیل خرابی تابلو برق پمپاژ آب روستای چنار برم بادنگان علیا و سفلا آب این مناطق قطع بود ولی به صورت موقت با همکاری پرسنل آب و فاضلاب شهر پاتاوه مشکل تابلو برق را حل کردیم.

 

 

خوشنود افزود: باید متخصص برق از مرکز استان به این روستاها اعزام شود و مشکل تابلو برق را به صورت دائم حل کند ولی به منظور دسترسی مردم روستا به آب به صورت موقت این موضوع را حل کردیم و آب وارد مدار شبکه شده است.

 

وی در پایان افزود: با وجود بارش باران سیل آسا و رعد و برق های فراوان هم اکنون هیچ گونه قطعی آب در هیچ یک از نقاط شهرستان دنا گزارش نشده است.

انتهای پیام/

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس