تازه های سایت

17. ارديبهشت 1401 - 16:02
روستانشینان شهرستان دنا در روزهای بارانی از قطعی اینترنت و آنتن دهی ضعیف تلفن همراه گلایه دارند.

به گزارش سفیردنا؛ دلیل ضعف زیرساخت ها و بروز نبودن تجهیزات مخابراتی در شهرستان دنا، آنتن دهی شبکه تلفن همراه با مشکلات متعددی روبرو بوده که این امر باعث شده روستای "لما" بخش سادات محمودی از توابع شهرستان دنا از نعمت اینترنت پرسرعت موبایل بی‌نصیب بماند.

 

بنا بر گفته های "محمد آتش پوش" یکی از شهروند خبرنگاران ما در این روستا مشکلات قطعی آب و برق و اینترنت و آنتن دهی وجود دارد، و یکی از مشکلات شایع این روستا که بلاشک همه اهالی آن را تجربه نموده و از آن گله دارند آنتن دهی ضعیف شبکه تلفن همراه است.

 

ضعف زیرساخت ها و بروز نبودن تجهیزات مخابراتی آنتن دهی شبکه تلفن همراه با مشکلات متعددی روبرو بوده که این امر باعث شده روستای لما شهرستان دنا از نعمت اینترنت پرسرعت موبایل بی‌نصیب باشد.

 

به گفته اهالی روستای لما، ضعف اینترنت پرسرعت را همه اهالی تجربه کرده اند و از آن گلایه دارند به گونه ای که این معضل در عدم کارکرد صحیح دستگاه کارت خوان در تنها فروشگاه روستا قابل مشاهده است.

 

امیدواریم مسئولان شهرستان در رابطه با موضوع مهم آنتن‌دهی تلفن‌های همراه و ضعیف بودن اینترنت که به صورت ملموس در این روستا مشاهده می‌شود، رسیدگی جدی داشته باشند و حل این مشکل را در برنامه ریزی های خود اعمال کنند.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس