تازه های سایت

22. ارديبهشت 1401 - 20:06
چند نفر از مرتبطین ضد انقلاب و معاندین در استان کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند.

 به گزارش سفیردنا؛ به تازگی خبری تحت عنوان دستگیری چند نفر از مرتبطین ضد انقلاب در استان کهگیلویه و بویراحمد در شبکه‌های مجازی منتشر شد که کبنا نیوز در گفتگو با منابع مطلع این موضوع را پیگیری کرد.

 

یک منبع مطلع در گفتگو با این سایت با بیان اینکه مطالبه‌گری حق همه مردم است، اظهار داشت: متأسفانه عده‌ای که با ضد انقلاب مرتبط هستند. اغلب از این مطالبه گری‌های صنفی و مردمی سوء استفاده می‌کنند و هدفی جزء هم بدنام و متشنج کردن فضا ندارند و مطالبه‌گری‌ها را به حاشیه می‌برند.

 

وی افزود: هنگام مطالبه گری صنفی گروهی در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برخی با نفوذ بین این گروه‌های مطالبه گر، با ضد انقلاب همکاری می‌کردند و به دنبال این بودند که جو کشور و استان را متشنج کنند.

 

این منبع مطلع با تاکید بر اینکه مطالبه‌گری حق همه است و هیچ کسی با مطالبه‌گری مردم و اصناف مختلف مخالف نیست بلکه در چارچوب قانون اساسی حق همگان است، توضیح داد: به تازگی خبری تحت عنوان دستگیری چند نفر از مرتبطین ضد انقلاب در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. این افراد با عناصر خارج نشین و ضدانقلاب ارتباط برقرار می‌کردند و قصد برهم زدن نظم عمومی در استان را داشتند که با درایت نیروهای استان دستگیر شدند.

 

این افراد با نفوذ در بین گروهی از مطالبه گران استان قصد بر هم زدن نظم عمومی را داشتند. افراد دستگیر شده با عناصر خارج نشین و معاند در ارتباط بودند و قصد ایجاد اغتشاش و ناآرامی در استان را داشتند.

 

این روش به رویه معمولی جریان ضد انقلاب تبدیل شده که در هر نقطه از کشور مردم با شعارهایی کاملاً سالم و در چارچوب بدنبال مطالبات خود هستند، بلافاصله چند نفر که وابستگی جریانی به معاندین دارند شعارهای هنجارشکنانه می‌دهند یا به اموال عمومی آسیب می‌زنند تا تجمع را ضد نظام جلوه دهند.

 

اما مردم همواره باید نسبت به این عناصر به هوش باشند و با رعایت قانون آتش به خرمن دشمن نیندازند و هر خبر، فیلم و کلیپی را بدون صحت و سقم آن قبول نکنند./کبنا

 انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس